Як завоювати чоловіка Водолія?

Як завоювати чоловіка Водолія?

Як звабити чоловіка Водолія? ЯК СЕБЕ ВЕСТИ З Водолієм? Як відв’язатися від Водолія?

Як утримати Водолія? Зацікавити чоловіка-Водолія дуже просто, так як він взагалі цікавиться буквально всім і всіма.

Будь нестандартна риса вашої натури, будь-яке «відхилення» від норми викличе в ньому невгамовне цікавість. І тільки Увага!

Розчаровуватися при цьому — порожня витівка, так як Водолій — інтелектуал, що не важливо, на якому рівні розвитку він знаходиться. Водолій полює нема за вами, а за смисловим наповненням слів, за ідеями, за самим інтересом, як таким. Тому вам постійно доведеться відшукувати в собі щось нестандартне. Але і з цим не варто намагатися, так як суцільна нестандартність йому теж може набриднути, досить широти мислення.

Будьте готові постійно переглядати ваші погляди і весь час прагнете вперед, не заспокоюючись на досягнутому. А поки купите пакет в магазині і тренуйтеся ловити вітер. З Водолієм буде трохи простіше, але не на багато. Водолій не для утримання його біля себе.

Ваші серйозні відносини, з Водолієм, необов’язково злякають його. Можливо, він цього і не помітить, так як він зайнятий обмірковуванням чергової ідеї, це таке безстатеве істота, з антеннками на голові! Одягайтеся так, щоб виділятися з натовпу: драпове пальто асиметричного крою, широкий червоний шарф не в тон одягу.

Рукавички, капелюх і трубка в роті. І виходьте до нього на зустріч за керма таксі, влаштуйтеся працювати в таксі з такої нагоди. Ви повинні перекинути існуючі в даний час КАНОНИ і засади. Чим більше шоку, тим краще.

І подайте заяву в паспортний стіл про зміну прізвища на більш відповідну і шикарну, типу ВІЛЬДЕБРАНДТ, АРНТГУЛЬДЕН або ВИШНЕВСЬКА-Клемансо. Хоча б представтесь так, а потім це все одно буде не важливо. Чоловік-Водолій створений для тебе, якщо ти: ідеалістка, дорожиш незалежністю, тебе не приваблює перспектива стати домашньою квочкою, твоя колишня емоційна життя здавалося тобі одноманітною. Ти не виносиш ревнивих чоловіків, ти мрієш про коханця-одного і навіть брате, тобі завжди подобалися щирі чоловіки.

Біжи від нього, куди очі дивляться, якщо тобі важливо: зберегти свою індивідуальність, ти не любиш вислуховувати повчання, ти віддаєш перевагу неговірких чоловіків (вони не діють на нерви своїми міркуваннями), якщо тобі неприємні постійні посиденьки у тебе на кухні чоловіка і його друзів, з якими ти не бажаєш знатися в принципі, не твого вони рівня. Біжи, якщо тебе не насичує платонічна любов, якщо тебе дратує у Водолії суміш захоплення і заздрості до більш удачливим людям, ніж він сам. Щоб він тебе любив, ти повинна бути:

Щоб його не втратити, не можна: — кокетувати з його друзями, відволікаючи їх від процесу дружби — наводити на нього нудьгу. Подарунок для чоловіка Водолія: Якщо це одяг, то — найоригінальніша та авангардна і незвичайна.

З техніки — суперсучасні засоби зв’язку, синтезатори, телескоп, любительську радіостанцію Кенвуд, фотоапарат; все, що можна показати людям. Домашній кінотеатр теж. Парфумерія повинна мати незвичайний і запам’ятовується аромат, гвоздичний, цитрусовий або хвощевой.

Як розлучитися з Водолієм? А ніяк! Ви впевнені, що володіли ним? Чи це було інтелектуальне співіснування?

Ви просто спустіться з небес на землю, перестаньте мислити в його категоріях, вийдіть з його понятійного апарату і з системи цінностей, а він спокійнісінько залишиться там. Ви як би вийдете в іншу площину простору, а він існуватиме паралельно. Запросіть його в кафе і повідомте, що ви один одному не підходите і вам краще розлучитися. І це знову буде чергова прекрасна ІДЕЯ! ЗВІЛЬНЕННЯ — ось чого шукає Водолій, але в цьому і підступність ради, так як Водолій не стане сваритися, а залишиться вашим другом назавжди.

Ви зараз подарували йому найцінніше — СВОБОДУ. Якщо «не підходимо» — мало, то повідомте йому, що ви хочете заробити грошей, написати докторську, втомилися від такого життя, від компаній. Якщо кафе відпало спочатку, то влаштуйте удома скандал і спробуйте вигнати з квартири його друзів, вимагайте полагодити кран.

Водолія цікавить все, що пов’язано з відривом, з втратою гравітації. Подаруйте йому повітряна куля, коли будете розлучатися.

Або Аероплан. Він буде дуже задоволений.

А взагалі, навіщо з ним розлучатися??.

Як завоювати чоловіка Водолія?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!