Як збути продукцію?

Як збути продукцію?

1 Як знайти збут продукції м’яса птиці, яка вирощена у фермерському господарстві? Дуже просто буває збувати м’ясо курки і качки. Майже завжди затребувана пекінська качка.

Що стосується качки з її нежирним смачним, темним м’ясом, її збут дуже перспективний. Хто її придбав і випробував часто стають постійними покупцями.

2 Часто також беруть курчат-бройлерів та індиків. Майже цілий рік їх купують. На ринках м’ясо птиці коштує по-різному. Рентабельний збут м’яса птиці вирощеного на птахофермі можливим не уявляється. 3 Як знайти ринок збуту?

Складно буває збувати продукцію з фермерського господарства через конкуренцію з птахофабриками. Але головною перевагою може бути те, якщо вирощуючи птицю, не використовувати антибіотики та стимулятори. Така продукція буде дієтичною.

4 Рентабельності птахоферми можна домогтися на замовленнях. Після отримання замовлення, необхідне число птиці забити, обскубти, отримати ветеринарне свідоцтво, зважити, маркувати, упакувати і здати замовникові готову продукцію.

Для всього цього потрібні помічники. 5 Як збути м’ясо?

Важливо не тільки організувати виробництво птиці, але важливо і реалізувати отриману продукцію на птахофермі. Треба орієнтуватися постійно на попит і потреби ринку, застосовуючи різні канали збуту м’яса птиці. 6 М’ясо можна збувати на ринку або у великих магазинах.

З останнім можуть виникнути складності. Господаря магазину не цікавлять найчастіше чужі проблеми.

Йому головне, щоб якісне м’ясо з’явилося на прилавку в зазначений у договорі термін. 7 Для правильної організації збуту продукції, треба приділяти увагу рекламі. Для цього варто розробити власний логотип на упаковці, і продавати свою птицю під власною маркою.

Адже споживач довіряє більше конкретному виробникові продукції.

Як збути продукцію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!