Як згорнути в трей?

Як згорнути в трей?

Трей панель — це панель додатків, яка знаходитися праворуч від годинника, виглядає вона так (знизу скріншот) Чи часто ви хотіли згорнути будь-яку програму в трей? Наприклад, той-же фотошоп? Або word? А Virtualbox?

Щоб він не маячила у нас перед очима в панеле завдань Отже, рішення яке дозволить згорнути будь-який додаток в трей називаеться, завантажити який можна по або зайшовши на Після завантаження, приступаємо до установки програми, яка скоро зробить нас повелителем додатків в треї В установці немає нічого в принципі складного, якщо у вас виникли труднощі дивіться і вони самі відпадуть! Скажу вам, що програма дуже зручна, і швидка клавіша для згортання будь-якої програми в трей Я люблю згортати в трей такі додатки як: Opera, Google Chrome, Mindjet MindManager, Virtualbox, phpdesigner і ця програма мене дуже виручає! Після установки якщо ви зайдете в Тут можна приховати трей щоб залишилися тільки годинник.

Я не рекомендую це робити хоча якщо ви любите експіріменти поставте галочку Показувати іконку в треї якщо ви згорнули програму. Я думаю тут все ясно — Групувати значки однакових програм.

Тоесть якщо я зверну в трей 2 вордівських документа в треї буде тільки один значек. Можемо відключити опцію і для кожного документа буде своя іконка в треї.

Як кому зручно Тут ми можемо взагалі прибрати додаткове поле і згортати наприклад в трей за допомогою alt і кліка по згорнути.

Також можемо змінити відстані клавіші згорнути в трей і звичайними клавішами. Якщо виберемо 100 то іконка відсунеться на 100 пікселів вліво від звичних іконок згорнути, розгорнути / зменшити вікно, закрити Інші параметри я не буду розглядати так як я думаю це не до чого.

Залиште свою думку про статтю «Як згорнути будь-яку програму в трей (outlook, thunderbird, Photoshop, chrome)».

Як згорнути в трей?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!