Як змінити музику?

Як змінити музику?

Як змінити бітрейт M 3? Вступ. МР3 — це найпоширеніший аудіо формат, підтримуваний більшістю сучасних програвачів. Файли цього формату мають невеликий розмір, але при кодуванні в МР3 втрати якості звуку неминучі.

Якість в цьому форматі можна охарактеризувати бітрейтом. Бітрейт — параметр, який вказує, який обсяг даних припадає на певний відрізок аудіо. Бітрейт задається при кодуванні і може бути змінений тільки за допомогою перекодування. Якщо ви збільшите бітрейт M 3, якість звуку тільки погіршиться. А от якщо з більшого бітрейта зробити менший, то виграш буде в розмірі музичного файлу.

Якщо ви шукаєте програму, щоб змінити бітрейт і зменшити розмір МР3, то підійде для цього ідеально. Крок перший: Завантаження і установка програми. в обрану папку і запустіть установку. Дотримуйтесь інструкцій інсталяції для завершення процесу. Крок другий: Запуск програми. Вибір файлів МР3 для конвертування.

Запустіть конвертер МР3 файлів. Відкриється майстер, але для нашого випадку ми скористаємося звичайним способом роботи з програмою і закриємо його. Зараз потрібно додати в програму МР3 файли, для яких ви хочете змінити бітрейт. Натисніть кнопку Огляд праворуч від адресного рядка, щоб зайти в потрібну папку.

Відразу після цього музичні файли відобразяться у списку. Крок третій: Установка бітрейта МР3 і інших параметрів.

У правій частині вікна програми видно два розділу. Розглянемо розділ Вихідний формат. Перейдіть в ньому на вкладку МР3 і виберіть потрібні налаштування якості аудіо.

У розділі Теги та формат імені файлів встановимо Old filename. Це означає, що програма назве нові файли так само, як були названі старі. Для ID3 тегів ми виберемо опцію Копіювати існуючі, щоб скопіювати теги в нові M 3. Крок четвертий: Вибір вихідний папки.

Зміна бітрейта МР3 файлів. Отже, всі приготування виконані.

На панелі інструментів натисніть Додати всі, щоб додати всі МР3 в поточній папці в список конвертації. У розділі Вихідні файли вкажіть папку, куди хочете зберегти конвертовані аудіо. Зверніть увагу, що в даному випадку не можна використовувати папку з вихідними файлами. Трохи нижче, в таблиці, відображається інформація за майбутнім МР3.

Натисніть Конвертувати на панелі інструментів, щоб поміняти бітрейт МР3 файлів.

Як змінити музику?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!