Як знайти енергію?

Як знайти енергію?

Зі шкільного курсу фізики загальновідомо, що для досягнення тілом якої точки необхідно рух у бік цієї точки і що рухи без енергії не буває. А з курсу геометрії відомо, що найкоротшу відстань між двома точками пряма. У житті так само. Людина ніколи не досягне результату, якщо не знайде енергію і не зробить дії у бік цього результату. І найлегше він його досягне, якщо буде діяти найефективнішим чином.

Енергія і наполегливість у досягненні бажаного дозволяють знаходити час на дії для результату, дають сили діяти, імунітет до відмов на шляху, дозволяють дивитися на подолання проблеми як на можливість. Енергія і наполегливість результат правильно встановленої мети, яка мотивує нас. А мотивація буває пряма і опосередкована. Пряма мотивація це коли енергію дає не тільки очікування результату, але і задоволення від процесу. Опосередкована це коли дії не дуже подобаються, але результат настільки бажаний, що дає достатньо енергії діяти.

Пряму мотивацію дає. Дійсно, улюблена справа кращий бізнес. Як пише англійська мільярдер Річард Бренсон: Я жодного разу не затівав бізнес з метою зробити гроші але виявив, що якщо справа доставляє радість, гроші приходять. Ось тільки зробити з улюбленої справи бізнес не така проста задача.

Причина цього в тому, що улюблена справа улюбленою справою, але необхідно донесення його людям і отримання від нього результатів. Не маючи цих навичок, ви не отримаєте результату, не відчуєте свою потрібність, а в підсумку розчаруєтеся і втратите улюблену справу, яке могло б приносити вам задоволення і дохід все життя.

Таким чином, найчастіше в реальному житті доводиться поєднувати пряму і опосередковану мотивацію, найкраще за такою схемою в цілому справа і головна мета повинні давати пряму мотивацію, але для деяких етапів його досягнення застосовувати опосередковану мотивацію мотивуючими проміжними цілями. Тобто діяти можна таким чином. Наприклад, вам подобається організовувати свята і ви хочете на цьому побудувати свою справу, тоді вам треба: Знайти справу, в якій можна активно напрацювати навички прямого пошуку клієнтів, комунікації, переговорів поставивши проміжні цілі, відпрацювати навички та перенести їх у сферу організації подій

І ще. Саме вміння правильно встановлювати свої цілі, наявність звички цілеспрямованості відрізняє успішних людей від всіх інших. Завдяки цій звичці всі успішні люди мислять проектами.

Проект це шлях досягнення будь-якої мети від першого кроку до результату. Тобто план дій.

Але не просто план, а з відповідями на питання навіщо і як. І діяти за проектом набагато легше.

Проект + Дії = Успіх. Ця формула гарантовано працює.

Можете по ній діяти і ви! Успіху і результатів!

Ця стаття написана для проекту. Напиши, чи сподобалася вона тобі? Є питання до автора сміливо пиши в коментарях!

Також пам’ятай про своїх друзів. Ти можеш вплинути на їх розвиток.

Лайкні статтю (панель знаходиться на цій сторінці ліворуч) і поділися корисними порадами з друзями в соцмережах.

Як знайти енергію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!