Як знайти об’єм речовини?

Як знайти об'єм речовини?

Маса речовини — це та міра, за допомогою якої впливає тіло на свою опору. Вона вимірюється в кілограмах (кг), грамах (г), тоннах (т). Знайти масу речовини, якщо відомий його обсяг, дуже легко. Знати обсяг даної речовини, а також його щільність.

Спонсор розміщення G Статті за темою «Як знайти масу речовини, якщо відомий обсяг» Як обчислити щільність Як знайти об’єм, якщо дана маса

Як знайти масу, знаючи щільність і обсяг Обсяг — це здатність тіла вмістити в себе певну кількість якого-небудь матеріалу, вона вимірюється в м? , См? , Км? і т. д. Тому для знаходження маси тіла потрібно знайти тільки лише щільність його речовини. Щільність — фізична величина, яка визначається як відношення маси даного тіла до того обсягу, яке воно займає. Згідно з цим визначенням, щільність вимірюється в кг / м. Звідси ж слід і вид формули для знаходження щільності небудь речовини:

Цією формулою не доведеться часто користуватися, адже практично всі щільності речовин уже відомі і підраховані. Всі ці дані є в таблиці густин.

Тепер, розібравшись з відсутніми даними, можна взятися за знаходження маси речовини. Це можна виконати за допомогою формули: Приклад: Необхідно знайти масу бензину, обсяг якого становить 50 м. Як видно з умови задачі. обсяг вихідної речовини відомий, потрібно знайти щільність.

Згідно таблиці густин різних речовин, щільність бензину становить 730 кг / м. Тепер знайти масу даного бензину можна так: m = 730 * 50 = 36500 кг або 36, 5 т Відповідь: маса бензину становить 36, 5 т.

Як знайти об’єм речовини?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!