Як знайти загублену річ?

Як знайти загублену річ?

Напевно, це бувало з кожним? Тільки що у вас в руках була дрібна, але дуже необхідна річ: окуляри, флешка, ключі або хоча б ручка. Хтось вас відволік, і, вуаля те, що було в руках, зникло в невідомому напрямку.

Куди воно пропало? Двадцять п’ятий раз ви проходите марафон по квартирі з надією відшукати пропажу.

Тепер уже ні одна річ не лежить на своєму місці, ви перевернули догори дном кожну тумбочку, кожен комод. Позаглядивать під стопку газет, і навіть зробили ревізію в кожному тапки і чоботі. Як знайти загублену річ, якщо обшукали вже ВСЕ?

Інший варіант розвитку подій ще більш трагічний п’ятий день ви в пошуку такої потрібної дрібниці. Ви в такому відчаї, що навіть готові заплатити приватному детективу за її пошуки! А вона мовчки відлежується в якомусь затишному містечку.

Як знайти загублену річ, без якої все-таки не обійтися? Звернемося за порадою до наших прадідам і прабабусям.

Вони-то напевно знають, як відшукати пропажу. Як знайти загублену річ у домі? 1) Спробуйте включити інтуїцію і уяву: у вас в руках уявний клубочок з ниточкою, другий кінець якої прив’язаний до зниклої речі. Намотуйте ниточку на клубочок, і ниточка приведе вас до необхідної речі. 2) Зверніться до потойбічного жителю вашого будинку або квартири домовому.

Йому напевно стало нудно і він вирішив з вами побешкетувати! У процесі пошуку примовляє Домовик, пограв? Поверни, будь ласка. Скоріше всього, зникла річ тут же знайдеться. А будинкового за це нагородите блюдечком варення.

За це він поверне вам не тільки ті речі, які сам приховав, а й які загубилися через вашу неуважність! 3) Візьміть порожню склянку і переверніть його. Той же ефект буде, якщо ви зробите це з чашкою.

Подейкують, що метод діє. 4) Скористайтеся древніми рецептами справжніх магів: в мідний посуд невеликого розміру покладіть пучок висушеної лаванди, пустирника і полину. Капніть крапельку спирту і підпаліть. Запаліть в цим димом будинок і подумки тримаєте в руках зниклу річ.

5) Дуже простий спосіб, як знайти загублену річ, криється в наступному: перев’язати ніжку стільця хусточкою і присісти на нього. Психологи пояснюють знахідку предмета тим, що ви ненадовго переключаєте увагу на інший предмет, відволікаючись тим самим від основної проблеми. Хтозна, хтозна

6) Ви розмовляєте з домашніми тваринами? Спробуйте поговорити з пропажею, як з натхненним предметом. Покличте, попросіть повернутися. Звучить як марення, але хто дізнається про це?

7) Методи спіритизму при тут теж будуть доречні, адже треба ж знайти біженку. Сядьте перед запаленою фіолетовою свічкою і думками повертайтеся до втраченої речі.

Тут два варіанти відповіді: або ви різко згадайте, де може перебувати ця річ, або вам підкаже стікає зі свічки віск, в якому напрямку шукати. 8) Домашній павучок, між іншим, може бути відмінним Холмсом. Попросіть його допомогти в пошуках і злегка подуйте на павука, а потім нехай він повзе по своїм домашнім справам.

9) Візьміть будь-який предмет, який згодиться за маятник, і пройдіть з ним по дому, подумки ставлячи запитання про зниклої речі. Маятник колихнется, значить там точно можна щось пошукати. 10) Ну і останній метод: нитка з вузликами. Необхідно взяти нитку приблизно вашого зростання, потім в 3 рази її складіть, а потім ще в 7 і зав’яжіть на цій нитці 3 вузлика.

Перед сном всю цю складну конструкцію покладіть під подушку. У сні до вас прийде відповідь на те, де шукати зниклу річ.

Всі методи, описані тут, не дали потрібного результату? Як знайти загублену річ в цьому випадку?

Ось відповідь на це питання точно лежить на поверхні: проведіть у себе генеральне прибирання. Ви виявите багато предметів, з якими вже давно подумки попрощалися!.

Як знайти загублену річ?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!