Як зробити 3D-модель?

Як зробити 3D-модель?

Можна скористатися однією з найпоширеніших програм для тривимірного моделювання, візуалізації та анімації -. З його допомогою при певному майстерності можна створювати сцени, практично неможливо відрізнити від реальних фотографій, втілюючи у віртуальній реальності будь-які об’єкти. Однак, за міццю 3ds Max ховаються і підводні камені. Готових якісних моделей для програми в мережі не дуже багато в основному, вони призначені для комерційного використання. Варто відзначити, що вартість ліцензійної копії програми становить кілька тисяч доларів.

Також не варто розраховувати освоїти програму за пару днів це дійсно складна програма, що має величезну кількість інструментів і параметрів, а довідники по 3ds Max дуже важкі. Тому, якщо у вас немає досвіду роботи з 3ds Max, краще спробувати використовувати інші програми, створені спеціально для моделювання інтер’єрів. вартість. — Система новосибірських розробників, що поєднує в собі CAD, 3D моделювання та фотореалістичну візуалізацію. На сайті можна завантажити безкоштовну демо-версію програми. Має невелику вбудовану бібліотеку меблів.

Функціональність демо-версії обмежена вихідне зображення обмежено розміром 640х480 пікселів. Управління не назвеш простим і інтуїтивно зрозумілим. Однак, якщо вам необхідно якісне підсумкове зображення, то з ним варто розібратися. від. Можна безкоштовно скористатися як он-лайн версією програми (прямо в браузері, автоматично будуть встановлені два плагіна для IE), так і завантажити офф-лайн варіант. Вельми цікавий продукт, з можливістю завантажувати дійсно інтерактивні моделі шафи по клацанню мишею відкривають двері, дивани розкладаються Причому це реальна меблі, яку можна зустріти в наших магазинах.

Але самостійно сконструювати таку готову модель не вийде їх можна тільки завантажити. У режимі он-лайн, якщо у вас не дуже швидке з’єднання, в роботі програми можливі паузи. Вартість -. Є вбудована бібліотека моделей і матеріалів, можливе завантаження додаткових бібліотек, що розміщуються на сайті виробника. Безкоштовна програма 3D-моделювання від Google.

Як і багато продуктів цієї компанії, програма інтегрована з іншими сервісами (Google Earth, 3D Warehouse), надзвичайно проста в освоєнні, має легкий, зрозумілий інтерфейс. Управління віртуальною камерою таке, що, звикнувши до нього, намагаєшся виконати те ж саме в інших 3D-редакторах, і, коли не виходить, розумієш, наскільки воно ефективно реалізовано в SketchUp. Основна ідея SketchUp також проста і зрозуміла за допомогою невеликого набору примітивних геометричних фігур ви конструюєте поверхні, з яких згодом можна спеціальним інструментом витягнути потрібні об’єкти. SketchUp має вбудовану бібліотеку об’єктів і матеріалів.

Додаткові об’єкти можна завантажити з сайту Google, і, при бажанні, опублікувати там же свої творіння. Головними недоліками програми є, мабуть, неможливість створення довільного освітлення (можна лише задати положення сонця і включити тіні) і відсутність фотографії на виході картинка залишається всього лише якісним малюнком.

Але, назву програми (sketch ескіз, начерк) і не передбачає повної фотореалістичності.

Як зробити 3D-модель?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!