Як зробити ангела?

Як зробити ангела?

Як зробити ангела. Варіант 1. Частина 2. Зупинилися на цьому етапі. Продовжуємо, з товстого дроту крутимо ось таку спіраль. У підставі голови промажем прозорим клеєм невеликий гурток.

Поки клей сохне, візьмемо товстий цвях плоскогубцями, нагріємо його на вогні. І гарячим цвяхом зробимо дірку (на глибину цвяха) в голові, разом де промазати клеєм.

Тепер зрозуміло, для чого. Каркас обмотуємо поролоном (чисто з економії синтепону і малість обважнення конструкції), потім і синтепоном. Залишаємо хвостик, на який потім прикріпиться голова.

Одягаємо капронову шкарпеточку (без гумки), закріплюємо. Ось така пірамідка вийшла.

Зробимо волосся. Дуже зручно використовувати нитку травичка. Намотуємо нитку на відповідний за розміром предмет (у мене чохол для планшета).

Знімаємо, розрізавши з одного боку. На машинці прострочити по середині, підкладаючи папір. Папір після відірвати.

Робимо чолочку і приклеюємо на місце. Пришиваємо волосся до голови по середині, по шву.

Рекомендую потягнути за кінчики волосся, щоб вони закучерявилися. Для прикладу.

Зрозуміло, що біле волосся їй підходять більше. Робимо ніжки. Наметати по периметру квадрата, з синтипон сформувати невелику кульку. Злегка розтягуючи квадрат вкласти в нього синтепоновий кульку і затягнути наметочним нитку.

Вийде кульку з хвостиком. Закріпити нитку. Зайвий хвостик ховаємо всередину, прошиваємо потайним швом.

Прошиваємо пальчики. Більш докладно, можна подивитися в МК Як зробити будинкового. Приклеїмо ніжки до нашої пірамідці.

Приступаємо до ручок. Відразу з двох однакових відрізків дроту, щоб ручки вийшли однаковими, крутимо скелет ручок. Поділяємо. Обмотуємо синтепоном. Тепер обтягуємо капроном.

Сподіваюся, за фотографіями все зрозуміло. З резиночки від гольфу робимо шкіру для руки. Шиємо політиці.

Для цього, з підходящої тканини, викроює прямокутник, довжина якого дорівнює окружності пірамідки. І два однакових прямокутника коротший приблизно разу в два великого, але тієї ж висоти. Я викроювала сукню з серветки, тому вона вже з мереживами. Ви ж можете пришити їх самі.

Маленькі прямокутники скласти навпіл уздовж (лицьовою стороною всередину), і прошити як на фото. Це будуть рукава. Вивернути на обличчя, випрасувати.

Обмітати краю великого прямокутника. Скласти лицьовою стороною всередину, щоб краї були по центру, відрізати кути. Вийде трапеція.

На фото обрізане не повністю, але краще обрізати по чорній лінії, тоді краще сяде, як кажуть по фігурі. У рукава вставити ручки. І рукава разом з ручками вставити в розрізи, приколіть голками, навертає і обов’язково приміряйте на пірамідку. Подивіться яку довжину ручок залишити, тільки коли переконаєтеся, що все добре прострочите на машинці.

Разом де буде дріт ручок, будьте обережні, не зламайте голку. Зайве відрізаємо, краю обробляємо. Не забудьте підвернути горловину.

Одягаємо політиці на пірамідку, зшиваємо краю потайним швом. Волосся вже пришиті по центру голови, але треба ще закріпити їх на середині щічок. Формуємо хвостики, приклеюємо їх. Прикрашаємо хвостики. Фарбуємо губки, рум’яні щічки. , Вирізаємо крильця і приклеюємо.

Ну як Вам Ангеліна.

Як зробити ангела?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!