Як зробити арбалет з паперу?

Як зробити арбалет з паперу?

Для виготовлення паперового арбалета потрібні газета, клей і гумка шириною 5 мм. , Звичайна стандартна гумка. Спочатку робимо основну частину арбалета — хрест. Газета скручується, поки не вийде трубка діаметром 3-4 см, під час скручування газету потрібно проклеювати для додання їй жорсткості. У підсумку виходить щільна трубка. Тепер робимо другу частину хреста так само, тільки діаметр трубки — 2см.

Далі, в товстій частині хреста робимо отвір на відстані однієї третини від кінця трубки, в яку вставляємо другу частину. Готово підставу арбалета. Для підпірок скручуємо ще дві трубки довжиною по 10 см, і товщиною півсантиметра.

Підпірки закріплюємо в нижній частині хреста. До кінців короткого основи хреста прикріплюємо гумки. Арбалет готовий.

Стріли можна зробити з паперу за тією ж технологією, тільки до кінців прикріпити пластиковий наконечник. Перед використанням потрібно дати арбалету добре висохнути. спакойно!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! спакойно!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! спакойно!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

І до речі я В 7 КЛАСІ!!!!!!!!! ну як сказати не дуже але для 7 класу нормально придумала, фантазія є! Як зробити арбалет з паперу? — Запитання і відповіді на всі випадки життя — довідник ДЖІЕМСТАР.

РУ.

Як зробити арбалет з паперу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!