Як зробити барабан?

Як зробити барабан?

наповнювач для паличок брязкалець (намистинки, дрібні гудзики, бісер або будь-яка крупа) Корпус барабана Візьміть металеву коробку це буде корпус барабана. Шилом проколіть 2 отвори один навпроти одного ближче до верхнього краю стінки і два отвори в кришці. Всередину коробки насипте шар манної крупи в 1 см (щоб трохи приглушити звук барабана). Щільно закрийте кришку, затягніть стрічку вузлом і обмотайте скотчем стик кришки з коробкою, щоб не висипалася манна крупа.

Виготовлення паличок-брязкалець в кришечці капсули ножем прорежьте отвір діаметром трохи менше різьблення корпусу ручки. ставте в отвір корпус від ручки і щільно прикрутіть до нього наконечник. Тепер капсулу можна закрити. Цю капсулу, до речі, можна наповнити маленькими гудзиками, крупою, бісером і тоді барабанні палички перетворяться на веселі брязкальця.

Барабан готовий до використання. Через деякий час барабан можна оновити. Просто оформіть його кольоровий самоклеющейся папером. Зміниться не тільки зовнішній вигляд інструменту, але і його звук. Нехай музичні іграшки стануть вірним союзником і помічником у розвитку вашої крихітки.

І бажаю вам радості від спільної творчості! Шулакова Вероніка, співак-хормейстер, музичний педагог.

Як зробити барабан?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!