Як зробити бетон?

Як зробити бетон?

Бетон є одним з найпростіших і найвідоміших будівельних матеріалів і, ймовірно, найбільш важливим для будівлі фундаменту для будинку, майданчики для машини, тераси або доріжки і т. д. Саме тому важливо знати, як правильно змішувати і заливати бетон. Бетон містить тільки наступні компоненти: цемент (ortland), гравій, пісок і вода.

Коли змішують з водою відбувається хімічна реакція. Цемент не просто сухий він реагує з водою пов’язуючи матеріал в бетонній суміш. Гравій і пісок називають також наповненням, що вам потрібно знати тільки те як правильно змішувати бетон є правильною пропорції. Чим більше цементу, тим міцніше бетон. Щільність бетону-це відношення маси бетону до його об’єму (кг/м3).

Існують різні конкретні класи, наприклад М15, М20, М25. Ступінь означає, що міцність на стиск досягне через 28 днів.

Це робиться в ньютонах на квадратний міліметр. Бетон класу М15 означає, що буде мати опір (стійкий до стиснення) 15 Н/мм2 на квадратний міліметр через 28 днів. Пропорції для різних марок: Пам’ятайте, пропорція робиться в натуральному вираженні. 0, 5 м 3 піску + 1 м 3 гравій + цемент + вода = 1 м 3 бетону

Суміш половини кубічного метра піску, один кубічний метр гравію і частина суміші цементу (для необхідної міцності бетону) плюс вода, там буде близько одного кубічного метра об’єму Наприклад: 0, 5 м 3 піску + 1 м 3 гравій + 8 мішків х 50 кг цементу + вода = 1 м 3 бетону класу М25 Обсяг заходів для цементу, гравій і пісок: цемент (ortland): 1506 кг на кубічний метр (гравію (пухкий, сухий): 1522 кг на кубічний метр піску (сухого): 1602 кг на кубічний метр Тиск: 1 Ньютон (N) = 0, 1019716 кг сили 1 ascal = 0, 1019716 кг/м2 = 1 Н/м2 1 мПа = 101971, 6 кг/м2 = 0, 1019716 кг/мм2 = 1 Н/мм2 1 мПа = 10, 19716 кг / см2 Зазвичай необхідну міцність з бетону: Іншим фактором, який визначає міцність і жорсткість готової бетонної продукт належного змішування інгредієнтів.

Якщо інгредієнти погано перемішати, то бетон буде в різних частинах різної ступінь твердості. Цемент можна змішувати вручну, або за допомогою бетономішалки, якщо у вас її немає її можна взяти в оренду на будівельному ринку. Бетонування вручну обтяжлива заняття, може зробити тільки в невеликих кількостях — макс.

1 куб. метр. Для більш великих обсягів краще замовити міксер (міксер простий 4. 8 куб). Ви повинні бути повністю готові до прийому бетону, враховуючи, що бетон стає твердим досить швидко, повинні виробити за 1-2 години. бетон (за 1 куб метр) 6 х 50 кг мішків цементу +1, 76 тонн (пісок і гравій) Міцний бетон (за 1 куб метр) 7 х 50 кг мішків цементу + 1, 6 т (пісок і гравій) Приготувати бетон в ручну Виберіть формулу суміші з таблиці вище.

1:2:3 (цемент: пісок: щебінь) також є формула куленепробивні. Використовуйте лопату, щоб змішати інгредієнти, щоб в тачці або на велику тарілку з листового заліза на землі. Додати трохи води і продовжити перемішування вручну. Використовуйте мінімальний обсяг води, чим менше води, тим сильніше бетон.

Рада Ви також можете купити попередньо готові мішки з сумішшю -, вага 40кг (0, 025м/куб). Також можна купити на ринку фасований в мішки гранітний щебінь по 30кг. Товщина бетону Внутрішні доріжки, майданчики — 100 мм Нахил Пішохідні доріжки — мінімальні, тільки для того щоб уникнути областей, де дощова вода буде збиратися. Внутрішні доріжки, майданчик — 1:60 (16 мм на 1 метр)

Дороги та парковки — 1:40 до 1:60 (25 мм до 16 мм на 1 метр,) База легких конструкцій — 1:80 (12, 5 мм на 1 метр,) Що значить «вилікувати» бетон? Лікування є одним з найбільш важливих кроків у бетонних конструкціях, тому що належне лікування значно підвищує міцність бетону і довговічність.

Бетон застигає в результаті гідратації: хімічна реакція між цементом і водою. Гідратації відбувається тільки тоді, коли є вода, і якщо температура бетону залишається в межах прийнятного діапазону.

Під час періоду лікування — від п’яти до семи днів після розміщення для звичайного бетону — бетонна поверхня повинна бути вологою, щоб відбувся процес гідратації. Екстремальні температури ускладнюють правильно лікувати бетон. У спекотні дні, занадто багато води втрачається на випаровування.

Якщо температура падає дуже низько і призводить до заморожування бетону, гідратація сповільнюється майже до повної зупинки. Всі статті: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15.

Як зробити бетон?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!