Як зробити безкозирку?

Як зробити безкозирку?

Для виготовлення знадобиться: пластикова пляшка об’ємом 5 л, тканина чорного кольору (60 х 30 см), чорна атласна стрічка шириною близько 5 см і довжиною 80 см, тканина білого кольору (50 х 100 см), дублерин (прокладка) для щільних тканин ( 50 х 100 см), клаптик тканини золотистого кольору для обробки (можна замінити папером), клей ПВА. Знімаємо мірки: 1. З пластикової пляшки вирізати смугу шириною 5 см. згорнути в кільце, закріпити скріпкою. Кільце надіти на голову дитині і підібрати діаметр так, щоб воно добре трималося на голові, але сиділо не надто глибоко. 2. Обрізати надлишки пластику, додавши до отриманого діаметру припуск 1 см для кріплення внахлест. 3. Виміряти довжину отриманої смуги (L).

4. Розрахувати внутрішній радіус r = L / 2 (де = 3, 14). 5. Зовнішній радіус R = r +7 см. Будуємо викрійки: Деталь А — околиші. Відріз чорної тканини скласти уздовж навпіл лицьовою стороною всередину.

Розкроїти, залишивши припуски по зрізах по 1 см. Стачать поперечні зрізи, щоб вийшло кільце. Шви разутюжіть. Смугу з пластику вкласти в околиші, точно підібрати розмір, скріпити степлером.

Приклеїти тканину до смузі із зовнішнього боку. Припуски із зовнішнього боку надсечь, обернути пластикову смугу, приклеїти. Деталь В — тулія. Викрито деталь з білої тканини з припусками на шви 1 см. Продублювати клейовий прокладкою в 2 шари.

Деталь С — верхня частина безкозирки. Викрито деталь з білої тканини з припусками на шви 1 см. Продублювати клейовий прокладкою в 2 шари.

Шиємо безкозирку. 1. Клаптик золотистої тканини продублювати клейовий прокладкою.

Роздрукувати букви відповідного розміру і 2 якоря. Мотиви перевести на тканину, вирізати.

2. Тулію і верхню частину скласти лицьовими сторонами всередину, стачать. Припуски шва надсечь, разутюжіть. Виріб вивернути. 3. Тулію скласти з околом. Припуск шва тулії вкласти в околиші.

Припуск шва задньої частини околиша підвернути, скріпити з тульей і передньою частиною околиша голками. 4. Припуск шва околиша пришити вручну, прихоплюючи в шов припуск тулії. 5. Букви (назва корабля) приклеїти до околиші.

6. Якоря приклеїти до кінців атласної стрічки. Стрічку розрізати на 2 частини і пришити до околиші вручну.

Примітка: Для букв і якорів можна використовувати будь-яку відповідну папір, наприклад упаковку для подарунків. Див також:

Матеріал підготовлений спеціально для дитячого порталу та Написано 20 грудня 2007 року.

Як зробити безкозирку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!