Як зробити біжучий рядок?

Як зробити біжучий рядок?

Здравствуйте читачі мого блогу. Сьогодні я покажу вам як зробити біжучий рядок на сайті marquee. Ми не будемо застосовувати якісь плагіни або скрипти, з цього наш сайт ні як не буде перевантажуватися. Із застосуванням рухомого рядка можна урізноманітнити свій блог або сайт, додати рекламу якого або сервісу або просто партнера. Біжучий рядок вже давно застосовують інші сайти і повірте ваш сайт не виняток.

Біжучий рядок багато вставляють в текст статті. Так само на головній сторінці вона не погано виглядатиме. Все залежить від вашої фантазії, головне що б це не заважало вашому читачеві.

Як ми це будемо робити: 1 Для того щоб вставити такий код рядка, що біжить прямо в текст, статтю, нам потрібно переключиться на вкладку текст Увага! Врахуйте що при зміні редактора на візуальний тег marquee обрізається і буде краще вставляти такий ког у вже готовий текст. 2 Якщо у вас з’явилося бажання вставити такий код в сам шаблон сайту або блогу то вам знадобиться редактор html коду. Якщо вставляти у верхню частину сайту, то вам знадобиться документ header. php або html, якщо в нижню частину то це вже документ footer. php і т. д. Для експериментів у вас достатньо часу. Але не забувайте про всяк випадок робити резервні копії документів.

Простий код рядка, що біжить це певні слова, вставлені в тег marquee. marquee a title = Пір Блог — Все найцікавіше href = http://xn-90aennpci. xn-p1ai / target = _blank / a Бенкет Блог — Все найцікавіше / marquee marquee width = 550 height = 55 bgcolor = # f2f2f2 direction = up scrollAmount = 2 Біжучий рядок з шириною, висотою, фоном, напрямком і швидкістю / marquee

Біжучий рядок з шириною, висотою, фоном, напрямком і швидкістю marquee img title = Всі про створення, просуванні та заробіток на блозі. На практиці alt = src = http://xn-90aennpci. xn-p1ai/wp-zip/logo-raskrutka-bloga. png / Сподіваюся стаття була Вам корисна! / Marquee Сподіваюся стаття була Вам корисна!

Експериментуйте намагайтеся і все у вас вийде.

Як зробити біжучий рядок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!