Як зробити блиск для губ?

Як зробити блиск для губ?

Я взагалі зараз намагаюся переходити більшою мірою на натуральну косметику. Всі блиски і бальзами для губ жахливі на склад, запах і смак. Губки після зими теж були не в кращому стані: лупилися, вимагали особливого догляду.

Рецепт цього блиску знала давненько, але як то забулося все, і потреби не було. А тут такий «БУМ» зараз на натуральність (я навіть туш мигдальним маслом стираю, дуже подобається), захотілося і губки хімією не фарбувати. І тут з пам’яті спливло, благо рецепт.

О-О-О-чень простий у приготуванні! Рецепт такий: Беру вазелін (продається в аптеці в районі 20 рублів) 2 ст. ложки, гіркий шоколад не менше 70% (я взяла Бабаєвський) кількість за бажанням, корицю і будь-яке масло для корисності (в рецепті по-моєму цього не було, але я захотіла додати і не пошкодувала.

Додавала персикове масло) 1-2 краплі. На водяній бані розтопити вазелін, додати в розтоплений вазелін тертий шоколадік. Коли тшоколад розтопиться повністю всипати корицю і додати масло.

Зняти з вогню. Відразу влити у форму зручну для використання жорсткого бальзаму-блиску для губ. І залишити застигати (20-25 хв).

Ось, власне, і весь секрет. Поділилася з Вами цим маленьким секретом, сподіваюся Ви так само як і я будете в захваті! Мама моя до речі відразу як побачила цей блиск, лдну баночку взяла собі на роботу, так як там доводиться часто підфарбовувати губи. Частина помади, природно, з’їдається, а тут шоколад на губах і ніякої хімії.

Скоро День Народження у подруги, подарую їй мій блиск. Подарунок корисний, та ще й зроблений своїми руками!

Ну і на останок залишила найбільший плюс цього блиску для губ!! Вгадайте який?

Вам ваші другі половинки ніколи не говорили, що цілувати противний блиск для губ їм неприємно? Мені постійно.

Останнім часом навіть не фарбувала, але хочеться ж таки трохи підкреслити і виділити губи. Так от. Це вихід із ситуації.

Блиск прекрасний за кольором, має запаморочливий запах шоколаду і карамелі (довго не зникає з губ) ну і смак! Протягом напевно годин 3-4 на смак губи СЛАДКИЕ! Ніякого присмаку хімії!

Ваші улюблені будуть в захваті!!!!!! Всім удачі і СОЛОДКИХ поцілунків!.

Як зробити блиск для губ?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!