Як зробити будиночок на дереві?

Як зробити будиночок на дереві?

Будиночок на дереві це таке затишне місце родом з дитинства, де можна посидіти з друзями, поділитися ідеями та пофантазувати про майбутнє. А ще будинок на дереві це екологічно, так як не вимагає вирубки лісу для його зведення.

Це безпечно: племена Короваї в Новій Гвінеї не втомлюються переконуватися в цьому досі. Це популярно, красиво і доступно, завдяки новим матеріалам і технологіям будівництва. Сьогодні будиночки на деревах будують не тільки заради дитячої забави, а й зводять справжнісінькі ресторани і житлові апартаменти на стовбурах і в кронах дерев.

Цей кумедний шпаківню знаходиться в муніципальному парку Вастерас в Швеції, він має площу 12, 5 квадратного метра і знаходиться на висоті 13 метрів від землі. У цьому будиночку є 2 балкона, кухня, ліжко, мініатюрна бібліотека, туалет і веранда з гамаком. Потрапити в цей будинок можна по пристані сходах, а підняти інші предмети можна за допомогою системи піднімаються і опускаються блоків. Ресторан Yellow Treehouse розташовується неподалік від Варкворт на півночі Окленда на висоті 10 метрів над землею і працює з 2008 року. У будинку на дереві розташовується обідній зал, а кухня і зручності знаходяться на землі.

Номери Treehotel, розташованого на півночі Швеції, знаходяться прямо на деревах вони являють собою легкі алюмінієві конструкції, встановлені навколо дерева. Всього 5 унікальних номерів різної форми: Cabin, Mirrorcube, Birds Nest, Blue Cone, UFO. У кожному номері опалення, електрику, набір для приготування кави / чаю, ванна кімната, тераса.

З вікон відкриваються види на річку Lule і тягнуться на багато кілометрів лісу. Цей будиночок на дереві побудував Такаші Кобояші, один з провідних японських архітекторів будинків на деревах. Він спроектував його його для реклами Nestle.

З тих пір будинок стоїть на острові Хоккайдо. Ці неймовірні кулі, підвішені на деревах, називаються Сферами вільного духу і зроблені вони вручну з дерев’яного каркаса і покриті шкірою, яка виконана зі скловолокна, покритого епоксидною смолою, що надало йому такий блиск. У всіх сферах є електрика, телефон і звукова система. Великі версії (з трьома ліжками, мікрохвильовкою, раковиною і холодильником) коштують від 150 000 $. році Лукашем козом, ще коли він був студентом в Торонто. Будинок побудований на чотирьох деревах і з настанням темряви нагадує величезний гратчастий японський ліхтар.

Цей унікальним будинок з’явився в результаті того, що історику Терунобу Фухіморі запропонували побудувати музей історії в одній селі недалеко від Нагано. Терунобу вплутався в авантюру, а після того, як дебютний проект був закінчений історик повністю перекваліфікувався в архітектора. Найбільший будинок, що використовує замість фундаментв алею зі старих в’язів розташований в 95 милях на південь від Единбурга (поруч із замком, який ви могли бачити у фільмах про Гаррі Поттера). Площа будинку 6000 квадратних футів.

У будинку розташований ресторан на 120 місць. Будівництво будинку обійшлося в 7 млн. доларів. Цей висотний ресторан в Японії побудований на величезному і дуже старому баньянових (різновид фікуса) дереві.

Плем’я Короваї в Новій Гвінеї живуть у будинках на деревах, деякі з яких досягають 40 метрів у висоту, таким чином вони уникають нападу мисливців за головами сусіднього племені.

Як зробити будиночок на дереві?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!