Як зробити чоловіка щасливим?

Як зробити чоловіка щасливим?

Ах, ці жіночі секрети! Це саме те, що змушує тремтіти чоловічі серця. Але, як з’ясувалося, чоловікам мало трепетних почуттів, їм життєво необхідно постійно отримувати відсутні пазли від картинки під назвою «Ідеальна дружина».

Сьогодні ми розглянемо сім основних секретів: Перший секрет це жіночність. Чоловіків приваблює красива, наповнена енергією і впевнена в собі дівчина. Жіночності додають спідниці, сукні, прикраси, чисте волосся, доглянута шкіра. Що б не говорили, жодному чоловікові не під силу закохатися з першого погляду в ваш внутрішній світ.

Другий секрет сексуальність. Чоловікові потрібна жінка, яка вміє не тільки дарувати, але і отримувати незабутню насолоду. Тому жінці важливо розвивати чутливість і знати техніки масажу, мануальних ласк, які доставлять невимовне задоволення її партнеру.

Зверніть увагу, чоловік, жінка якого вміє доставляти і отримувати насолоду, буде помітно більше заробляти. Третій секрет емоційність. Чоловік цінує справжню, веселу, ніжну, захоплювався ним дівчинку.

Коли кохана небудь розповідає дивіться на нього з захопленням і подивом, адже цікавіше і розумніші оповідача в світі немає! Розвивати емоційність жінка може в спортзалі, займаючись йогою, подорожуючи або танцюючи під час прибирання.

І по приходу чоловіка додому вона повинна зустрічати його легкої, випромінюючої світло, а не роздратованою. Четвертий секрет любов.

Чоловік потребує безумовної любові, абсолютному прийнятті та материнської турботи. Одружившись, хлопець все клопоти про себе передає з рук мами в руки дружини. Будинок для нього утроба матері, де він забуває про всі турботи. Сердечність розвивають дотики, погладжування, обійми. Любіть не за щось, а всупереч усьому!

П’ятий секрет щастя. Чоловік хоче бачити поруч реалізовану, творчу, цілісну особистість. Щоб він чув і поважав вас, ви повинні бути успішною в професійній або будь-який інший сфері. Але пам’ятайте, коли жінка тоне у самореалізації, а чоловік відходить на другий план у нього з’являється коханка.

Йому просто необхідно бути для жінки Царем. Якщо у ваших стосунках цього немає ланцюжок порветься. Шостий секрет мудрість.

Жінка для свого чоловіка цікавий співрозмовник і розуміючий друг. Вона повинна поважати його роботу, вибір, а також розділяти хобі.

Сьомий секрет духовність, віра. Чоловікові важливо, щоб жінка вірила, що все буде добре, що у неї найкращий у світі чоловік і діти.

Що б не відбувалося, вона завжди спокійна.

Як зробити чоловіка щасливим?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!