Як зробити цукерку з паперу?

Як зробити цукерку з паперу?

3. Також нам потрібні довгі тонкі дерев’яні палички і зубочистки. 4. Ще необхідна кольорова крепова папір. 5. Пакувальний папір для квітів, краще якщо буде декілька видів паперу кольорова і прозора. 6. Паперові стрічки для бантиків і інших прикрас. 7. І, звичайно ж, нам будуть потрібні цукерки.

Варіанти цукерок, їх розмір і кількість виключно на ваш розсуд. Але для початківців найзручніше вибирати цукерки, у яких стирчать фантики, за які можна кріпити цукерки. У своєму прикладі ми будемо робити букет з 15 цукерок. Для початку за допомогою скотча (можна робити за допомогою ниток) прикріплюємо цукерки до паличок і зубочистки за фантики. Робимо по 5 стеблинок різної довжини.

Потім ріжемо тонкі смужки зеленої креп-паперу, необхідної нам для стеблин. Смужку зеленої креповой паперу закріплюємо скотчем біля основи цукерки і, рухаючись вниз по спіралі, наметовому туго зелені смужки паперу на палички, не доходячи до кінця, закріплюємо за допомогою скотча.

Далі ріжемо нашу пакувальний папір на квадрати приблизно 10 10 см, розмір можна змінювати, залежно від розміру цукерок. З прозорої плівки робимо конуси, закріплюємо скотчем, щоб не розгорталися. А тепер робимо наші перші квіточки-бутони. Для цього одягаємо конуси на цукерки на найдовших паличках і закріплюємо за допомогою кольорової паперової стрічки. Тепер беремо червоний і зелений квадрати з пакувального паперу, кладемо їх один на одного, злегка змістивши щодо центру.

У середині робимо отвір, акуратно одягаємо знизу на стеблинка, куточки направляємо вгору до бутона і зав’язуємо стрічкою, складочки розправляємо. Приступаємо до інших квіточкам.

Ріжемо креп-папір на смужки шириною 5-6см завдовжки 15-20см, поперек (так, щоб папір розтягувалася). Уздовж верхньої половини всієї смужки акуратно розтягуємо папір. Повинна вийти хвиля.

Беремо самі маленькі цукерки на зубочистках і починаємо обмотувати цукерку смужкою паперу, розтягнутим краєм вгору. Відгинаємо краю назовні, намагаючись надати форму квітки, що розпустилася, біля основи закріплюємо. Таким же чином робимо квіточки середнього розміру. А тепер сама творча частина формування самого букета.

Форму букета вибираємо по своєму смаку, застосовуючи всю свою фантазію. Робимо букетик (у нашому випадку трирівневий), встромляючи стебла квіточок в пінопласт.

Прикрасити можна живими, штучними квітами, стрічками, пір’їнками, сухими гілочками, всім, що підкаже вам ваша фантазія. Нижче ми підібрали кілька прикладів красивих букетів і композицій з цукерок.

Як зробити цукерку з паперу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!