Як зробити генератор піску?

Як зробити генератор піску?

Більшість гравців Minecraft задаються питанням про те, як скрафтіть генератор піску. Зараз, в даному гайде, ми навчимо вас як його робити і що для цього необхідно.

Основа нашої майбутньої роботи полягає в тому, що пісок, падаючий з якою-небудь висоти, в момент коли стикається з факелом драпають. -Для ілюзії цього нам знадобляться 2 блоку, ставимо їх один на одного, нагорі розміщуємо липкий поршень. Він то якраз і буде створювати імітацію такого падіння. Далі необхідно відкопати 2 блоку і розмістити факел, потім пісок. -Тепер ми підставляємо Редстоун до нашого поршня. Будуєте біля нього clock-generator.

Потрібно запам’ятати, що затримки генератора повинні стояти на мінімумі. -Наступною дією ми ставимо близько до Редстоуну важіль, так, щоб він зміг його активувати, тобто включити, далі необхідно швидко включити і відключити наш важіль. Цим самим ви приведете в дію clock-generator, а це послужить активацією для нашого генератора піску. Крім того, в грі ви можете здійснювати генерацію гравію, для цього необхідно поміняти пісок на, звичайно ж, гравій.

Ну ось наш генератор готовий, тепер ви знаєте ще одну особливість гри MInecraft. Приємної гри!.

Як зробити генератор піску?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!