Як зробити геометричну фігуру?

Як зробити геометричну фігуру?

Цю картинку-аватар я, не маючи спеціального досвіду, зробила без перебільшення за 5 хвилин. Впевнена, що ви звернете увагу, як все просто і швидко робиться.

Це особливо важливо в умовах хронічного дефіциту часу і перевантаження інформацією. Звичайно, в даний час існує неабияка кількість різних безкоштовних сервісів, один з яких описаний в. Але мені хотілося тут показати воістину безмежні можливості однієї з моїх найулюбленіших програм Power Point — стандартної програми, що входить в комплект будь-якого пакету Microsoft Office. Отже, покрокова інструкція.

Впевнена, що наступна об’ємна фігура вийде ще краще! Давайте створимо об’ємну геометричну фігуру для упаковки інфопродукта з уроками, наприклад, за програмою Skype або якийсь інший знайомої вам програмі. У мене встановлений

Office 2010, але думаю, що наведена технологія не сильно відрізняється і для попередніх версій Power Point. 1. Заходимо в програму Power Point. Далі: Файл — Створити — Нова презентація — Створити. Нехай вас не бентежить слово презентація.

Ми будемо працювати лише з одним слайдом і в підсумку збережемо навіть не його, а потрібну нам готову об’ємну фігуру. 2. Щоб у нас був абсолютно чистий слайд без всякої розмітки, йдемо в розділ Головна-Створити слайд-Порожній слайд або просто виділяємо непотрібну нам розмітку, клацнувши по межі, і натиснувши клавішу Delete на клавіатурі. 3. У тому ж розділі

Головна знаходимо вкладку Фігури і вибираємо самий звичайний прямокутник в секції Прямокутники. Клацаємо по ньому, на слайді з’являється хрестик. 4. Затискаємо ліву клавішу миші і розтягуємо кордону прямокутника до зручного для роботи розміру. Потім йдемо у вкладку

Експрес-стилі і вибираємо відповідний варіант забарвлення для нашої обкладинки. 5. Тепер клацаємо акурат по межі нашого прямокутника правою клавішею миші і в випадаючому меню вибираємо Розмір і положення. 6. У свою чергу, в новому випадаючому меню вибираємо Поворот об’ємної фігури — Заготовки та натискаємо по потрібному нам зразком. Я вибрала варіант, показаний на скріншоті. Можна відсунути вікно меню, щоб посомотреть, чи влаштовує нас такий варіант.

7. Не закриваючи вікно меню, просто переходимо в пункт меню Формат об’ємної фігури, розташований трохи вище. Тут ми насамперед ставимо Глибину, що власне і визначає обсяг фігури. А вже потім можна експериментувати з Кольором, Контуром, Рельєфом, і звичайно ж, Матеріалом і Освітленням.

Не буду зупинятися на цих деталях, так як ви будете бачити всі створювані вами зміни на своєму шедеврі при кожному клацанні миші. Отримавши бажаний результат, закриваємо меню, що випадає. Тепер нам потрібно вставити картинку і написати відповідний текст на нашій обкладинці. 8. Я забила в пошуковому рядку Зображення Google — логотип Skype і переді мною з’явилося море різних логотипів.

Зберегла вподобану картинку на свій комп’ютер і тепер буду вставляти її в нашу об’ємну фігуру в Power Point. 9. З розділу верхнього меню Головна переходимо в розділ Вставка, потім Малюнок і в вікні знаходимо тільки що збережену картинку. Клацаємо спочатку по ній, потім по віртуальній кнопці

Вставити, і ось картинка вже на нашому робочому полі. 10. Ви автоматично потрапляєте у вкладку

Робота з малюнком. Тому, перш, ніж повертати свою картинку, як ми це робили в пункті 6, пропоную повправлятися з опціями, зазначеними на скріншоті розмитим жовтим кольором. Я використовувала для свого малюнка Художні ефекти і Експрес-стилі, а потім зробила все, як у пункті 6. Розмір і положення — Поворот об’ємної фігури — Заготовки. Якщо вам захотілося розгорнути малюнок трохи інакше, можете покрутити його, використовуючи зелений кружок, відзначений на скріншоті. 11.

Тепер завдання вставити на обкладинку текст. Я покажу, як вставляти горизонтальний і вертикальний текст. Йдемо у вже знайомий розділ Вставка і вибирає вкладку WordArt. Там вибираємо будь сподобався стиль і пишемо відповідний для обкладинки текст. З розміром, кольором, типом шрифту можна попрацювати, клацнувши по самому тексту правою клавішею миші та вибравши потрібні параметри у випадаючому меню.

Повернути текст потрібно точно так само, як ми вже робили в пунктах 6 і 10. 12. А ось, щоб розгорнути текст вертикально на торці обкладинки, потрібно спочатку написати потрібний текст, як у пункті 11, а потім клацнути по робочій кордоні тексту правою клавішею миші, як ми поступали з малюнком у пункті 5. У випадаючому меню вибираємо Розмір і положення і в наступному випадаючому вікні Напис, потім з усіх опцій

Напрямок тексту вибираємо потрібний вертикальний розворот, як показано на скріншоті. 13. Тепер нам залишається згрупувати всі елементи нашого об’ємного зображення і зберегти, як окремий малюнок.

Наша «коробка для інфопродукта» готова! PS Техніка угруповання і збереження були докладним чином описані в пунктах 4 і 5. Буду вдячна за можливі коментарі або питання.

Як зробити геометричну фігуру?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!