Як зробити горло червоним?

Як зробити горло червоним?

Більшість з нас намагається хворіти якомога рідше, проте бувають такі ситуації, коли дуже потрібно захворіти або хоча б прикинутися хворим. Симулювати застуду нам доводиться, в першу чергу, коли ми не хочемо йти на роботу або навчання, а як виправдання неявки потрібен лікарняний. Рідше ми просто хочемо побалувати себе, повалятися в ліжку, нічого не роблячи, і щоб за нами доглядали наші близькі та рідні. Хто з нас у дитинстві не симулював хворобу перед батьками.

У кожного школяра був свій метод нагріву термометра: хтось інтенсивно підвищував температуру тертям градусника об одяг, хтось клав його на батарею або прикладав до настільної лампи, інші гріли градусники в гарячій воді. Іноді наші мами навіть непритомніли, побачивши, як стовпчик ртуті в термометрі впевнено наближається до позначки 42 `. Але спосіб нагріву термометра не годиться в більшості випадків не тільки для досвідчених лікарів, а й для близьких родичів. Адже перевірити, чи є у вас температура чи ні, можна легко всього лише приклавши долоню до чола.

Зімітувати можна лише невелике підвищення температури максимум до 37, 0 градусів, тоді поторкавши ваш лоб, рідні нічого не запідозрять. Хтось йде на радикальні методи, вишукуючи.

Але хворіти-то по-справжньому хочеться не всім. Тому симулювати, напевно, переважніше

Лікаря ж температурою взагалі не обдуриш спритні доктора, приходячи на виклик, зазвичай просять поміряти температуру в їх присутності, більше того, приходять зі своїми термометрами. Так що якщо вам потрібно брехати про температуру, говорите, що вона у вас була недавно, але вам було так погано, ви не витримали мук і прийняли таблетку парацетамолу, пропотіли, і температура знизилася. Лікарі зазвичай до такого обману ставляться лояльно.

Рідним ж, щоб не напихали зайвими ліками, скажіть, що лікуєте, мовляв, це набагато ефективніше. А як симулювати нежить? Найпростіше симулювати нежить, особливо якщо у вас є схильність до алергії. Бувалі симулянти радять надихатися пилом.

Якщо ви давно не прибиралися в кімнаті, можна залізти під ліжко. Ще один варіант спорожнити пилесборний мішок пилососа. Якщо пил вам не подобається, то можна подихати червоним або чорним перцем. Можна ще піднести до носа свіжу розрізану цибулину у вас тут же з’являться сльози і нежить.

Для більшого ефекту, щоб ніс був правдоподібно червонуватим, можна натерти його потовченим і загорнутим в марлю часником. Для того, щоб червоним стало горло, можна попередньо посмоктати льодяники червоних відтінків малинові, полуничні і так далі. На думку деяких, навіть кращого ефекту можна домогтися від поїдання рожевої цукрової вати. Не забудьте після цього добре почистити мову, якщо він теж буде корисним, лікар запідозрить недобре.

Обов’язково говорите лікаря (або кого ви там хочете обдурити), що у вас ломить всі кістки. Щоб заодно з носом стали червоними очі, попередньо не спите всю ніч дивитеся телевізор або сидите за комп’ютером, тоді нездоровий вигляд буде вам забезпечений. Уважно почитайте, які ще, тоді і прикидатися буде простіше. Пам’ятайте, що лікарі бачать симулянтів за версту, навіть якщо вам вдалося обдурити когось в перший раз, не факт, що вийде в наступний.

Тому намагайтеся симулювати якомога рідше і лише в самому крайньому випадку. Частенько невдачливі симулянти розповідають таку історію.

Провалявшись тиждень-другий на лікарняному з уявним захворюванням, людина, як і належить, виходить на роботу. І не пропрацювавши й тижня захворює по-справжньому.

Другий раз лікарняний отримати вкрай важко, та й на роботі будуть косо дивитися, так і доводиться горе-симулянту виходити на роботу з температурою і справжнім нежиттю.

Як зробити горло червоним?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!