Як зробити губи пухкими?

Як зробити губи пухкими?

ак каже одна моя хороша подруга, вона просто не сприймає людей, у яких тонкі губи. І адже дійсно, якщо задуматися, наявність тонких губ робить все обличчя в цілому менш виразним, і незапомінающімся. І, навпаки, в міру об’ємні пухкі губи завжди притягують до себе увагу, і роблять обличчя людини ще більш живим і привабливим. онечно, тут не йде мова про неприродних і накачаних силіконом губах на половину обличчя, які також, безсумнівно, привертають до себе увагу, але вже іншого характеру.

жаль, красивими губами природа нагороджує не кожного, та й з віком навіть самі соковиті, виразні і пухкі губи можуть втратити свою форму, пружність і еластичність. Ну а тонкі губи без стають ще суші, тонше і відповідно непривабливими. у і знову ж, з віком наша шкіра губ стає більш в’ялою, куточки губ опускаються вниз, тим самим надаючи виразу обличчя такою собі похмурості і похмурою похмурості. Адже всього цього можна уникнути, не вдаючись ні до якої пластичної хірургії або до інших дорогим косметичним процедурам.

І навіть самі тонкі губи можна зробити трохи більш пухкими і об’ємними, якщо всього лише регулярно і систематично робити певні вправи для губ. ак бачите, ніби все просто, так? Але насправді, дуже багато, захопившись ідеєю зробити собі за допомогою спеціальних вправ красиві пухкі губи, або, ж повернути їм колишню свіжість і пружність, дуже швидко остигають і закидають цю затію.

ому так відбувається, важко сказати, може бути це звичайна елементарна лінь, а може бути і не відразу з’являється результат, адже в основному ефекту всім нам хочеться відразу і зараз. про в будь-якому випадку, як би там не було, якщо щодня витрачати якийсь час на вправи для губ, можете не сумніватися, результат з’явиться обов’язково. се перераховані нижче вправи, допоможуть зберегти вашу шкіру губ в тонусі, уникнути появи в’ялості, втрати форми і пружності губ, а також посприяють деякого їх збільшення, і доданню обсягу. Уявіть що перед вами святковий торт, з великою кількістю запалених свічок. Наберіть в рот побільше повітря і задуйте їх з максимальною силою.

Проробіть цю вправу для губ не менше 10-ти разів, роблячи перед кожним разом паузу в декілька секунд. Витягніть вперед сопілкою трохи прочинені губи, і починайте, наскільки це можливо максимально відкривати їх, вимовляючи букву О. Т. е, відкрили, стиснули відкрили, стиснули (губи при цьому перебувають всі також у витягнутому положенні) і так близько 15-ти разів. Потім розслабте губи, відпочиньте кілька секунд, після чого повторіть цю вправу ще 1-2 рази. Дуже глибоко вдихніть, і надійти щоки.

А тепер починайте випускати повітря, як би вимовляючи букву П, тільки не розтяжному звуком, а ривками п. п. п. Ця вправа для губ необхідно зробити 5-7 разів. Стисніть губи, і, не розтуляючи, широко розтягніть їх в усмішці. Затримайте їх у цьому стані кілька секунд, після чого витягніть вперед трубочкою. І так 15-20 разів.

Наступна вправа для губ, це розтяжному вимова таких голосних букв як а, о, у і, и. Вимовте кожну букву по 10-15 разів. Витягніть зімкнуті губи вперед, після чого постарайтеся, як би дотягнутися ними до кінчика носа. Потягніть-розслабте, потягніть-розслабте, не менше 20-ти разів. Зімкніть губи, злегка витягніть їх вперед у формі поцілунку, і починайте рухати ними з боку в бік круговими рухами, як би малюючи вісімку.

Проробіть таку вісімку близько 20-ти разів, потім трохи передохніте, розслабте губи, після чого знову стуліть, трохи витягніть вперед, і посувайте ними вправо і вліво протягом 30-ти секунд. Уявіть, що ви нанесли на губи помаду, починайте нібито розмазувати її губами, і так секунд 30. Після розслабте губи на кілька секунд, і потім загорніть їх всередину рота, щоб їх практично стало не видно, і потримайте в такому положенні секунд 20.

Передохніте близько хвилини, після чого зробіть другий підхід цих вправ. Робіть губами легкі поплескують руху протягом декількох хвилин (1-3, скільки зможете). еобходимо витягати губи вперед у формі поцілунку, і одночасно тиснути на них вказівним пальцем. Ваше завдання максимально надавати губами опір пальцю.

Потягнули-розслабили, потягнули-розслабили, і так необхідно робити по 200 разів. Якщо ви будете регулярно робити цю вправу для губ кожен день, вранці і ввечері, то пухкі губи вам будуть забезпечені вже через кілька днів. Ще одна вправа для збільшення губ, це витягнути їх небагато вперед сопілкою, і починати, як би малювати ними кола. Спочатку круги робити на праву сторону (не менше 100 кіл), а потім таку ж кількість кіл зробити на ліву сторону. Ця вправа також рекомендується робити щодня, вранці і ввечері, і ефект пухких губ не змусить себе довго чекати.

Покладіть ваші вказівні пальці обох рук прямо над верхньою губою, а два великих пальця під нижню губу (губи при цьому перебувають в зімкнутому і розслабленому стані). А тепер починайте легкими, і ледве надавлюють рухами відтягувати губи вперед, відокремлюючи їх від зубів. Не потрібно дуже сильно тиснути, або ж із силою відтягувати губи, цю процедуру необхідно робити легко і ніжно. Відтягнули-відпустили, відтягнули-відпустили, і так близько 100-150 разів.

слі ви щодня будете витрачати хоча б по 15-20 хвилин на перераховані вище вправи, то ваші губи завжди будуть радувати вас своєю красою, обсягом і пружністю, надаючи вашій зовнішності ту саму чарівну жіночу чуттєвість і сексуальність.

Як зробити губи пухкими?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!