Як зробити хрест?

Як зробити хрест?

По просьбам численних бажаючих, вопрашающіх дати «щось» посильніше, представляю Вашій увазі чудовий ставши «Рабська хрест», автором якого є шановна lov-uсhka. Цей ставши випробуваний багатьма і приніс чудові і швидкі результати.

Я використовувала його особисто і хочу сказати, що він більш, ніж робітник, результати перевершили всі очікування. Наноситься ставчік в період зростаючої місяця, краще-перші хвилини повного місяця. Формула наноситься кров’ю на фото об’єкта, в область голови, серця або паху.

Кров берете з безіменного пальця лівої руки. Якщо у Вас є рана-можна з рани, наговоривши перед цим на неї: «Раб Божий (ім’я) моя незагойна рана. Хочу, щоб рана зажила, А любов раба Божого (ім’я) до раби Божої (ім’я) розцвітала. «Можна використовувати спільне з Вами фото, в цьому випадку зачепить обох.

З’явиться сильна сексуальна взаємна тяга один до одного. Якщо робити в якості експерименту або при простій симпатії, можлива сильна бинарность. Тому використовувати ставши на тих, до кого Ви не відчуваєте ніжних почуттів-дуже не раджу.

Наутиз-твердий примус. Гебо 4 Кеназ (малювати прямі, повертаючи малюнок)-обопільна сексуальна енергія, гостре фізичний потяг. 4 Тюра малювати прямими, повертаючи малюнок-сильне збудження, жаданий секс, прекрасна сексуальна сумісність.

2 Вунье-для радості, яку приносить рабство. НАУТІЗ закриваємо-нести цей хрест, поки він стоїть на об’єкті. Після нанесення формули потрібно дати їй установку, проговорити їй те, що Вам потрібно і оживити її своїм диханням-етогобудет достатньо для її роботи.

Діє ставши до тих пір, поки Ви того побажаєте, але раз на тиждень формулу потрібно оновлювати (підмальовувати). Щоб припинити дію, потрібно спалити фотографію, попіл можна розвіяти або в проточний струмок висипати.

Читайте також.

Як зробити хрест?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!