Як зробити хвіртку в Minecraft?

Як зробити хвіртку в Minecraft?

Кожному будинку потрібна огорожа. Якщо ви зуміли зробити паркан, саме час задуматися, як же входити на ділянку, тобто, як зробити хвіртку в minecraft.

Незважаючи на те, що хвіртка це, за великим рахунком, аналог двері, який встановлюється в паркані, вона Крафт по зовсім іншим рецептом, та й відкривається іншими способами. Але про це трохи пізніше. Цікава особливість хвіртки її вміння висіти в повітрі. Правда, підвісити її спочатку не вийде, зате можна встановити її на паркан, а потім прибрати нижні блоки.

Як скрафтіть хвіртку в minecraft? Рецепт цього блоку досить простий. Щоб зробити хвіртку, знадобиться чотири блоки палиць і два дощок. При цьому підходять будь дошки. Розташовувати інгредієнти необхідно таким чином: на нижній і середній клітинах центрального стовпця розмістити дошки, а з боків від них по дві палиці.

Ось і все. До речі, якщо ви не знаєте, куди встановлювати отриманий блок, подивіться, тут.

Тепер ми розібралися, як зробити хвіртку в minecraft. Саме час навчитися її відкривати. Удар, тобто натискання лівої кнопки миші, тут не допоможе, тому доведеться подбати про створення спеціальних механізмів.

Хвіртку в грі можна відкрити за допомогою Редстоуна, нажімной пластини, кнопки або важеля. Розглянемо, як виготовити ці блоки. Для виготовлення блоку Редстоуна, або ж червоного каменю, буде потрібно дев’ять блоків червоного пилу. Остання, в свою чергу, добувається за допомогою алмазної або залізної кирки з корінної породи червоної руди. Як правило, вона залягає досить глибоко на глибині до 20 блоків.

Для створення важеля на нижній середньої клітці потрібно розташувати булижник, поставивши зверху на нього палицю. Таке ж розташування інгредієнтів і в рецепті кнопки, але тут замість палиці і кругляка використовуються два блоки обробленого каменю. Щоб зробити натискну пластину, розташуйте в лівому нижньому кутку поля два блоки обробленого каменю або дерева.

Як запріватіть хвіртку в minecraft? Виготовити хвіртку в minecraft, звичайно добре, але якщо вона не запрівачена, вона не захистить вашу ділянку від ворожих мобів.

Як запріватіть цей блок? Тут все досить просто: введіть в чаті команду / cprivate і клацніть правою кнопкою по хвіртці.

Як зробити хвіртку в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!