Як зробити ікла вампіра?

Як зробити ікла вампіра?

Зараз образ кровопивців пропагується звідусіль: з обкладинок журналів, книг і навіть брошур, дисплеїв телевізорів і комп’ютерів. Ясна річ, специфічний зовнішній вигляд нащадків графа Дракули не залишиться непоміченим на найстрашніший свято в році Хеллоуїн.

Щоб образ виглядав найбільш реалістичним, потрібно не тільки завдати належний грим, але й придбати ікла. Як же зробити ікла вампіра в домашніх умовах, щоб заощадити хоча б на цьому пункті зовнішності?

Вампіромани винайшли декілька способів, деякі з них, які мені особливо сподобалися, я приведу нижче. Багато жартів я зустріла з приводу того, що треба наздогнати справжнього вампіра і привласнити його ікла. Жарти жартами, а частка правди тут все ж є. Ви можете запитати у друзів, які коли-небудь виступали під цим образом, їх секрет успіху тобто метод виготовлення іклів. Інформація не настільки секретна, щоб їй не було прийнято ділитися в широких колах.

Є ще один, найпростіший і безпечний спосіб потрібно взяти перо від пір’яний ручки і вирізати у звичайному яблуці дві конусоподібні деталі, а потім просто одягнути їх на власні ікла. Для мене цей спосіб не підходить, тому що ходити з відкритим ротом, на якому начеплені смачний шматочок мого улюбленого фрукта, я не зможу. = (Більш трудомісткий метод ікла з м’якого пластику, який можна роздобути в будь-якому магазині, де продаються товари для творчих втілень. Пластик наліплювали на ікла, щоб він набув потрібної форми, а потім кладемо в мікрохвильовку на пару хвилин. Пластик затвердіє і у вас в руках опиняться бутафорські зубики вампіра.

Ненадійний і незручний спосіб, відповідний для тих, кому потрібно для носіння короткий час, наприклад, для того, щоб налякати чоловіка або подругу. Беремо ватяну паличку. Обидва кінці рясно змочуємо і віддираємо від палички. На ватяні кульки капаем клеєм і ліпимо на зуби. Попереджаю одразу вата розмокає, тому еротично облизнути зуби у вас не вийде, тому що з них відразу ж повисне кошлатий жмут, а виглядає це, принаймні, смішно.

Найнадійніший і чудовий (на мою думку) спосіб. Все просто і образ не розвалиться через 5 хвилин. У магазині потрібно буде придбати набір для наклеювання нігтів, потрібні нам конкретно тіпси і клей. Будинки приміряємо нігті на зуби перед дзеркалом. Підібрати нігтики в розмір, я думаю, не складе особливих труднощів.

Потім обпилює тіпси, щоб вони прийняли форму реалістичних великих іклів. Потім капаем зовсім трішки клею на краєчок нігтика і ліпимо, дивлячись на своє відображення і милуючись результатом.

Виходить дуже реалістично і довговічне.

Як зробити ікла вампіра?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!