Як зробити інтимну стрижку?

Як зробити інтимну стрижку?

У мусульманських країнах робити депіляцію інтимних зон було прийнято з точки зору гігієни. Сучасна людина вважає, що стрижки такого роду є чимось непристойним.

А чи нормально ходити з непрохідним лісом, який видно з-під нижньої білизни або вийти на пляж в бікіні або вимагати оральні ласки? Придушити свій сором і зробити стрижку інтимних зон зможе не кожен. У такому випадку ви можете спробувати позалицятися за собою вдома, тим більше що є набір нескладних малюнків. Так що озброївшись нехитрим інструментом у вас може і не вийде витвір мистецтв, але ви залишитеся цілком задоволені собою. Не біда, якщо з першого разу не вийти ідеально, волосся в цій зоні відростають дуже швидко, так що незабаром у вас з’явиться ще одна спроба.

А намагатися не тільки можна, а й треба, адже вашому партнеру це може сподобається і ви захочете спробувати ще раз. Таким чином, якщо ви скромна людина і не можете змусити себе сходити в салон, ми пропонуємо вам дотримуватися певних правил. По-перше, у вас під рукою повинні бути такі предмети:

Крем для депіляції або воскові смужки. Якщо ви будете користуватися смужками, вам буде необхідно дитяче мило Малюнки у вигляді геометричних фігур є одними з найпростіших (трикутник, коло, овал), а також малюнки у формі метелика, чайки, корони, сердечко, пікова масть. Вибір малюнка залежить від того який складності рисунок. Для людей з великими стегнами підійдуть зачіски широкої вертикальної форми.

Для людей з мініатюрними стегнами потрібні стрижки вузькі донизу. З щільного паперу робимо трафарет в масштабі 1:1, вирізаємо.

Щоб процедура була більш безболісною, рекомендується прийняти ванну, а також знеболюючу пігулку. Природно, не беріться за справу, якщо у вас місячні, т. к. в цей час організм дуже чутливий до болю. Перед тим, як робити стрижку, волосся слід вкоротити на 5-10 мм. Зауважимо, що чим коротший волосся, тим стрижка вигладить більш блідою. Якщо вам необхідно зробити малюнок з безліччю дрібних деталей, не варто вкорочувати волосся більш, ніж на 0, 5 см.

Отже, можна приступати За допомогою темного олівця наносимо обраний вами малюнок, розчісували волосся по ходу росту. Волосся, які виходять за малюнок потрібно прибрати за допомогою манікюрних ножиць. Якщо це волосся неможливо обрізати, то під час депіляції є ймовірність того, що ви їх видаліть, а значить можете зіпсувати малюнок. Перед процедурою обробіть шкіру антисептиком і збрийте все волосся поза малюнка.

Для видалення волосся у важкодоступних місцях підійде пінцет. Для тих, у кого не дуже чутлива шкіра, підійдуть креми-депілятори, але вони не зовсім годяться для чутливої шкіри. У такому випадку можна використовувати воскові смужки для ніг. Після завершення зачіски шкіру знову обробляємо антисептиком, щоб запобігти почервоніння.

Варто деякий час відмовитися від купання у відкритих водоймах. Якщо стрижка не вдалася, збрийте все волосся і дайте їм знову відрости, а потім спробуйте ще раз.

Удачи!.

Як зробити інтимну стрижку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!