Як зробити ірокез?

Як зробити ірокез?

Досить популярна в панк-культурі зачіска ірокез була запозичена в однієї племінної групи індіанців. Вона являє собою укладені вгору волосся посередині голови, часто пофарбовані в різні кислотні кольори. — Гребінець. Ірокез буває декількох видів.

Класичний — коли волосся з боків голови виголюють, а посередині залишається смужка шириною від 2 до 4 см. шипованую ірокез нагадує класичний, тільки покладений кілками. І, нарешті, готичний — коли волосся збриваються тільки на скронях.

Щоб зробити ірокез на короткий час, наприклад, для вираження своєї індивідуальності на вечірці, зовсім не обов’язково голити голову. Помийте волосся, нанесіть на них гель, нахиліть голову вперед і сушіть феном проти росту волосся, надаючи руками потрібну форму зачіски. Робити це краще при низькій потужності фена.

Після того як волосся висохло, збризніть їх лаком сильної фіксації. Зверніть увагу на те, що робити ірокез найкраще на коротких волоссі. Для створення класичного ірокеза, відокремте посередині голови рівну пасмо волосся, закріпіть шпильками або гумками і збрийте залишилися з боків волосся. Залишилася пасмо начешіте дрібної гребінцем від коренів до кінчиків, починаючи з чола.

Після такого начісування волосся вже повинні стояти. Легкими рухами розчешіть ірокез, щоб не було пропусків. Потім дуже добре залийте його лаком і підсушіть феном. Зробіть шипований ірокез. Відокремте невелике пасмо волосся і, притримуючи її за кінці, збризніть лаком.

Вона повинна прийняти форму шипа. Зробіть такі шипи протягом усього ірокеза. Якщо волосся дуже неслухняні, можна спочатку сформувати шип гелем, висушити його феном, а потім зафіксувати лаком.

Пофарбуйте ірокез. Якщо у вас темний колір волосся, для отримання яскравого і насиченого відтінку спочатку обесцветьте волосся перекисом водню.

А потім нанесіть на них фарбу. Відмінно підійдуть підручні засоби: синька, зеленка і йод.

Але найкраще скористатися тоніком. Особливо приверне увагу ірокез, пофарбований смужками.

Для цього розділіть його на однакові пасма і пофарбуйте їх у вибраний колір через одну.

Як зробити ірокез?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!