Як зробити кальян?

Як зробити кальян?

Перед курінням кальян слід промити водою. Використовуйте сильний напір гарячої води, по можливості спеціальні йоржики. Крок 1. Налийте холодної води в колбу так, щоб кінець трубочки був приблизно на 2-3 см нижче поверхні води. Якщо наллєте більше, то кальян буде важко затягувати, або менше, то при глибоких затяжках наковтаєтеся води. Також можете кинути у воду кілька кубиків льоду, шматочки фруктів, або використовувати зовсім не воду.

Це додасть процесу куріння кальяну родзинку. Крок 2. Зберіть кальян, і перевірити його на герметичність. Спробуйте втягнути повітря через шланг, затиснувши долонею чашку для тютюну. Витік повітря спробуйте усунути. Крок 3. Покладіть щіпку тютюну в чашу.

Тютюн повинен лежати вільно, на 3-5 міліметрів нижче рівня фольги / сітки. Тютюн слід розпушити, т. к. через нього повинен вільно проходити гаряче повітря. Рекомендується посередині укладання тютюну зробити дірочку до дна чаші.

Крок 4. Щільно оберніть чашку фольгою, виконайте в ній маленькі дірочки рівномірно по всій поверхні. Використовуйте шматочок фольги розмірами приблизно 12х12 см. Або замініть фольгу спеціальної сіточкою (не рекомендується). Не допускайте зіткнення фольги з тютюном. Крок 5. Розігрійте вугілля рівномірно з усіх боків, покладіть його на фольгу.

Селітровий загоряється від сірника, деревне необхідно нагріти на газового пальника до почервоніння. Це все! Кальян готовий.

Приємного Вам проведення часу!.

Як зробити кальян?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!