Як зробити картинку посиланням?

Як зробити картинку посиланням?

Як зробити картинку посиланням на сайті Word ress? Завжди хочеться чогось нового, таємничого і дивовижного!

Як зробити так, щоб серце тріпотіло, а душа раділа? Дуже дивні бажання?

А ось і ні. Іноді, в гостях на інших сайтах, спостерігаючи що то нове і цікаве, хіба ваша душа не завмирає, як у маленької дитини від німого захоплення? Кожен день ми дізнаємося, що то нове.

Тільки не кажіть, що ви відразу все зрозуміли і вивчили, відразу навчилися, правильно їх оптимізувати, робити оформлення сайту. Зрозуміли, як зробити так, щоб картинка раптом перетворювалася на заслання при натисканні на неї стрілочкою миші.

Ось тут можна зупинитися! Всім відомо, що корисна інформація це те, заради чого читачі приходять на наші блоги. І, дуже хочеться, що б вони затримувалися у нас в гостях трохи довше.

Майже всі люди люблять розглядати картинки, що додаються до текстової інформації. Одного разу при написанні нової статті ви раптом зрозуміли, що так хочеться зробити картинку, яку ви вставили в текст статті, посиланням на який-небудь продукт або ресурс. Ви думаєте, що це дуже складно?

Нічого подібного. Зараз ми покроково пройдемо з вами весь цей шлях від початку до кінця. Результат вас здивує і порадує. Тому що це насправді це легко.

Сьогодні ми навчимося робити на своєму сайті картинку-посилання, яка буде при кліці на неї мишкою, вести людину на додатковий ресурс, який ви вкажете заздалегідь. Це може бути сторінка вашого сайту або зовсім інший ресурс.

Зрозуміти, як зробити картинку посиланням на потрібну сторінку, дуже легко. Досить пройти всього кілька пунктиків. Зробивши їх, ви зможете не тільки прикрасити свій сайт красивими картинками, але і направляти трафік в бажану сторону. Секрет картинки в тому, що вона, як смайлик, здатна передавати деяку інформацію, яку автор хоче донести до читачів.

Якщо ви навчитеся перетворювати картинку на заслання, то це дасть можливість робити свої барвисті анонси статей, створювати свої унікальні розсилки, робити незвичайні банери до своїх створеним інформаційним продуктам або до партнерських продуктам, які рекламуються на сайті. На сучасному движку Word ress постійно все вдосконалюється. З кожним днем розібратися з технічними тонкощами ведення свого сайту стає все легше і зрозуміліше. Навіть, якщо намагатися трохи розібратися в коді, який дуже бояться чіпати новачки. Але, загалом, там особливо нічого чіпати не доведеться.

Всі перетворює сам Word ress. Як же зробити картинку посиланням? Спочатку входимо в адміністративну панель сайту. ЗАВАНТАЖИТИ АБО ДОДАТИ медіафайлів. Вибираємо потрібний нам файл з медіа бібліотеки сайту (вона створюється із завантажених заздалегідь картинок) або завантажуємо нову картинку або фотографію зі свого комп’ютера.

Виберіть Файл Відкрити ВСТАВИТИ в ЗАПИС. Далі, слід трохи почекати, поки з’явиться картинка в статті, і потім, слід всього лише клацнути по ній мишкою, щоб виділити (зазвичай вона виділяється, забарвиться синім кольором).

Після цих маніпуляцій, подивіться трохи вище, у верхній панелі редагування статті та знайдіть значок в редактор, який схожий на Ланцюг. , Натискаєте на нього, і з’являється нове невелике віконце. У цьому вікні слід в рядку URL ввести адресу сторінки, на яку повинен переходити людина, якщо він клацне мишкою по картинці. Це може бути будь-яка сторінка вашого з вашого сайту, іншого стороннього ресурсу або посилання на сайт партнерської програми. Та все, що завгодно!

Можна написати назву заголовок у відповідному пункті, а в пункті Відкривати в новому вікні не забудьте поставити галочку і натиснути ОНОВИТИ. Все тепер картинка стала клікабельно. Таким чином, можна вставляти зображення, в будь-яке місце статті куди буде вам завгодно і отже, потрібно. Як бонус, розглянемо тепер, як вставити картинку в сайдбар сайту (це те місце, яке ми бачимо ліворуч або праворуч від основного тексту статті на сайті), щоб вона була на самому вигляді і виконувала всі ті ж функції, які ми від неї чекаємо.

А ми хочемо, щоб при кліці на неї, людина перенаправлявся туди, куди нам потрібно. Як вставити картинку в сайтбар сайту?

Щоб вставити картинку в потрібне місце сайтбара сайту, потрібно просто знати коректний код цієї картинки. Як же отримати цей код? Функції Вордпресу такі, що він сам створить вам потрібний код, який ви просто скопіюєте і вставите там, де це потрібно. Для цього потрібно виконати весь шлях знову. АДМИН ПАНЕЛЬ ДОДАТИ медіафайлів ЗАВАНТАЖИТИ ВСТАВИТИ У ЗАПИС ВИДІЛИТИ КАРТИНКУ ВВЕСТИ НУЖНИЙ АДРЕСА ПОСИЛАННЯ І натиснути Оновити.

Потім, слід перейти на вкладку ВІЗУАЛЬНО (ТЕКСТ) HTML і натиснути на пункт (ТЕКСТ) HTML.

Ось і все! З’явиться код вже з вбудованою автоматично посиланням, який просто потрібно скопіювати і вставити в потрібне місце. і вставляємо його у вікні. Задаємо цифрою місце, де цей віджет повинен відображатися і натискаємо: ЗБЕРЕГТИ. Переходимо на сайт і перевіряємо, як все працює.

Я думаю, що все буде працювати прекрасно! Якщо ви захочете раптом змінити розмір картинки в сайбара, то поверніться в налаштування віджета і в коді відрегулюйте цифри так як вам треба. Наприклад: Це можна зробити заздалегідь, якщо виміряти розмір вашого сайтбара за допомогою програми FastStone Capture. Мені дуже подобається ця програма, корисна будь-якому блогеру, в якій є напрочуд проста і інтуїтивно зрозуміла лінійка.

А сама програма теж дуже корисна і я в майбутньому хочу написати про неї статтю. Ось і все. Ми розібралися: ЯК ЗРОБИТИ КАРТИНКУ посилання і як ВСТАВИТИ КАРТИНКУ У САЙТБАР САЙТУ!

Якщо вам була корисна ця стаття, то поділіться з нею з друзями, клацніть на кнопочки соціальних мереж

Як зробити картинку посиланням?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!