Як зробити картину в Minecraft?

Як зробити картину в Minecraft?

Прикрасити свій хочеться кожному. Можна красиво обставити житло, розмістивши в ньому ліжко, грубку, верстак, телевізор, розвісити по стінах факели. Але найкращою прикрасою буде, звичайно ж, картина. Всі картини в грі minecraft є трохи зміненими версіями творів художника Крістофера Зетерстренда. Кожен раз при створенні картини на ній генерується одне з 24 зображень.

Вибрати конкретне зображення ви не зможете, але якщо зняти і заново повісити картину, воно зміниться. Врахуйте, що картину можна вішати тільки вертикально. Ще одне цікаве застосування картин створення потайних ходів. Якщо ви встановите картину перед дверима, то її не зможе побачити ніхто, крім вас. Щоб користуватися секретним ходом і не пошкоджувати при цьому картину, підключіть двері до ланцюга червоного каменю.

Також картини можна використовувати в якості мішеней в тире. Отже, способи застосування картин ми розглянули, тепер давайте дізнаємося, як зробити в minecraft картину. Для її створення вам потрібно встановити в центрі верстака блок вовни, а навколо нього розташувати вісім палиць.

З такого поєднання і вийде картина.

Як зробити картину в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!