Як зробити карту сайту?

Як зробити карту сайту?

опублікував категорія Створення блогу на Word ress досить просте завдання, як встановити Word ress я вже писав, сьогодні продовжимо Як Ви знаєте або чули карта сайту грає важливу роль в індексації сайту пошуковими системами. Сьогодні ми навчимося правильно створити sitemap Word ress для Вашого блогу. Створення карти сайту можна створити кількома способами, наприклад вручну, якщо знати синтаксис, який використовується для створення карти (). Я не буду розповідати як працювати з синтаксисом, на сайті все розказано і показано в прикладах. Я піду іншим шляхом, який займає в рази менше час і надалі працюватиме, тобто оновлюватися в автоматичному режимі.

для створення карти сайту ми будемо використовувати популярний і перевірений плагін Word ress Google XML Sitemaps. Плагін досить популярний, тільки на офіційному сайті його завантажили більше 5 мільйонів разів. Це вже говорить про те, що плагін насправді якісний, оновлюється і що головне для нас робочий. Отже, як працює плагін карти сайту для Word ress: Плагін буде генерувати спеціальні XML файли карти сайту, які допоможуть пошуковим системам, таким як Google, Bing, Yahoo і Ask. ком краще індексувати ваш блог.

За допомогою карти сайту, пошукові сканери зможуть краще зрозуміти структуру сайту і відповідно будуть краще індексувати матеріал, який вже є на сайті і новий матеріал. Плагін підтримує всі види Word ress створюваних сторінок, а також користувальницьких URL-адрес. Крім того, плагін пінгуєт пошукові системи при створення всіх видів контенту, відповідно пошуковий бот швидше прийде на Ваш сайт і проиндексирует Ваш матеріал. Якщо у Вас правильно складено семантичне ядро сайту у Вас буде швидка індексація і хороші видачі в пошукових системах. Ви можете робити сайт будь-якої тематики і відповідно просування по НЧ.

Установка плагіна карти сайту Word ress Візьміть плагін на офіційному сайті і встановіть на своєму движку Word ress (). У корені сайту, там де знаходиться файл конфігурації wp-config. php, створіть файли sitemap. xml і sitemap. xml. gz і поставте права chmod 666. Після оновлення, у Вас автоматично заповняться файли карти сайту Word ress.

Ви можете працювати з цим плагіном з настройками за замовчуванням. А можете скористатися додатковими настройками, щоб витягти додатковий ефект. У налаштуваннях є такі ВАЖЛИВІ пункти, як наприклад ping пошуковиків, оновлення Вашої карти сайту при додавання нових матеріалів. Додавання або видалення рубрик з карти сайту, дуже корисно, якщо у Вас йде дублювання контенту.

Ви можете ставити пріоритети категоріям Вашого сайту. Налаштування плагіна настроюються індивідуально для кожного проекту, якщо немає бажання цього робити, тоді Вам цілком підійдуть настройки за замовчуванням і все буде прекрасно працювати.

Не забувайте ставити хлібні крихти Word ress, а якщо у Вас проблеми зі спамом, тоді Вам може стати в нагоді матеріал коментарі Word ress. вимагає кожен сайт і кожен проект, головне не полінуватися і зробити. як завжди в цьому випадку досить проста.

Якщо цей матеріал Вам був корисний поділіться з Друзями!.

Як зробити карту сайту?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!