Як зробити колу?

Як зробити колу?

Рецепт «секретного» інгредієнта кока-коли, винайденого в 1886 році фармацевтом Джоном Пембертоном і зберігався відтоді у таємниці, розкрито, стверджують автори сайту Thisamericanlife. org, що опублікував таємничу формулу. , Власники сайту стверджують, що насправді рецепт просочився в пресу ще в 1979 році. Тоді в номері газети The Atlanta Journal-Constitution за 8 лютого була опублікована фотографія людини, що тримає в руці книгу, відкриту на сторінці, де і опублікована була фотокопія рукописного рецепта Пембертона, пише The Daily Telegraph. У цьому рецепті вказані точні пропорції всіх складових для секретної основи кока-коли — препарату Merchandise 7X. Хоча Coca-Cola містить лише 1% Merchandise 7X, саме він надає знаменитому символу Америки унікальний смак.

Секрет приготування цього інгредієнта зберігається в місті Атланта, штат Джорджія, в сейфі під цілодобовою охороною. Секретний рецепт за версією порталу Рідка витяжка з листя коки — 26, 64 г Лимонна кислота — 84, 9 г Кофеїн — 28, 3 г Цукор — 30 (не вказано, в яких одиницях виміру) Вода — 1, 892 л Ваніль — 28, 35 г Карамель — 42 г, (можна і більше для отримання потрібного кольору)

Смакова добавка 7XP (на 18, 9 л сиропу використовувати 56, 7 г) Cпирт — 226, 8 г Кориця — 10 крапель.

Компанія-виробник вже відреагувала на сенсаційне відкриття. Основні інгредієнти не є секретними, заявила менеджер зі зв’язків з громадськістю Південно-Тихоокеанського філії компанії Сюьзі Крамптон.

Вона не сказала, проте, достовірний пред’явлений рецепт.

Як зробити колу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!