Як зробити кросворд?

Як зробити кросворд?

Існує кілька способів складання кросвордів. Наша програма дозволяє складати їх двома способами: На закладці «Слова і питання» натисніть на кнопку «Додати». У полі введення введіть список слів, які Ви хочете використовувати для складання кросворду.

Далі, натисніть «Додати». Після закриття вікна натисніть кнопку «Розташувати». Програма генерації кросворду буде генерувати різні кросворди до тих пір поки не будуть використані всі слова.

На закладці Редактор слів правій панелі натисніть на кнопку «Додати». У полі введення введіть список слів, які Ви хочете використовувати для складання кросворду.

Далі, натисніть «Додати». Після закриття вікна натисніть кнопку «Розташувати».

Програма генерації кросворду буде генерувати різні кросворди до тих пір поки не будуть використані всі слова. На закладці «Слова і питання» правій панелі натисніть на кнопку «Додати».

У полі введення введіть список слів, які Ви хочете використовувати для складання кросворду. Далі, натисніть «Додати». Після закриття вікна натисніть кнопку «Розташувати». Програма генерації кросворду буде генерувати різні кросворди до тих пір поки не будуть використані всі слова.

Програма дозволяє складати кросворди російською та англійською мовами. Для того що б вибрати мову складання кросвордів потрібно перейти на закладку «Параметри» на правій панелі і вибрати мову у відповідному полі введення. Складання онлайн сканворди практично нічим не відрізняється від складання кросворду.

Для того що б перейти в режим складання сканвордів потрібно перейти на закладку «Параметри» на правій панелі і вибрати тип «Сканворд» у відповідному полі введення. При редагуванні питань сканворди можна змінювати розміри полів з питаннями і вибирати в якості питань картинки.

Як зробити кросворд?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!