Як зробити кулер?

Як зробити кулер?

У великих містах можна без проблем купити і кулер, і сервісне обслуговування, тобто доставку чистої води в спеціальних бутлях ємністю 18, 9. А що робити, наприклад, тим, хто може купити кулер (сьогодні він коштує від 2 до 12 тисяч рублів), але не має можливості забезпечити його фірмовою водою? Покладемо, людина живе далеко від цивілізації або влітку їде з улюбленою іграшкою з міста в село. Відповідь напрошується сама собою: використовувати місцеві умови. А саме: майже в кожному селі є джерело, струмок або ключ, де можна наповнювати спорожнілі бутлі найчистішої природною водою. Для цього штатну бутель для кулера модернізують наступним способом.

Після використання бутлі в кулері пластиковий язичок білого кольору провалюється всередину. Це язичок виконує роль клапана, який заважає воді витікати з пляшки при її нахилі. Синій набалдашник знімають з бутлі з допомогою утконосов, кінці яких зачіпляють через зливний отвір — синю пробку-заглушку на бутлі, і вона з натиском виходить. Качкодзьоби і пінцет — два простих, зручних і необхідних інструменту для реанімації клапана.

Далі бутель перевертають і витрушують маленький білий клапан. Порожню (використану) бутель через лійку наповнюють джерельною водою. Потім витрусити з бутля білий клапан встановлюють за допомогою пінцета назад в пробку-заглушку, а саму пробку із зусиллям надягають на горловину бутлі.

Бутель готова для використання в кулері. Одну і ту ж бутель таким чином можна використовувати багато разів. В принципі, за допомогою кулера можна охолоджувати не тільки воду, а наприклад, вино.

Непоганий варіант для пікніка на свіжому повітрі.

Як зробити кулер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!