Як зробити кузов?

Як зробити кузов?

Так як минулого блозі ніхто не вгадав, що я таке ще придумав в таз, чого до мене ще ніхто не придумав, напишу, розкрию таємницю, нехай буде надбанням громадськості, копіювання ідеї та її використання заохочується. Всім здрастє, поїхали. Пропоную оцінити мою вигадку у вигляді додаткової розтяжки кузова автомобілів сімейства ВАЗ, в кузові хечбек (2108-2114 моделей). Трохи зовсім трохи теорії. Японці по праву вважаються одними з кращих у світі в сфері тюнінгу, ну, Ви розумієте про яке тюнинге я говорю.

Надивившись, начитавшись, надроч на іпонотази мене відвідала ідея, тхне новизною. Ідея полягала в тому, щоб зробити додаткову розтяжку в задній частині кузова тазики, з метою збільшення жорсткості кузова на кручення. До слова в такому ж стилі була зроблена і розтяжка задніх стаканів, саме так, як їх роблять наші східні друзі. Так от, з Автопродуктовской розтяжкою (про неї минулий блог) і фронтом робіт по ній, у того ж людини була замовлена ще одна розтяжка кхм, дивимося че чудять Япи пов кузов Honda Civic (який точно-не в курсі, перша картинка, яка попалася на очі).

Зметикували?! Тото ж!

Таких прикладів тисячі. Далі в картинках.

Для більшої жорсткості нам потрібно зв’язати борта зі склянками, краще це зробити наваривши майданчики, типу таких, як роблять під каркас, тут можна погуглити, фоток неміряно. У принципі це ж ми і зробили, тільки трохи в іншому місці, ефект однозначно є, описувати не буду, але скажу, що жопомером це відчувається і досить сильно. Підкреслю, ставив відразу дві розтяжки, тому говорити про якийсь окремо і про вплив її на керованість автомобіля важко. За сим все рекомендую всім, хто хоч трохи десь навалює, спробувати заколхозіть, запевняю, Ви не пошкодуєте.

І так, каркас вирішує, але, сука дорого і трохи не практично для стік таза.

Як зробити кузов?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!