Як зробити квадратні нігті?

Як зробити квадратні нігті?

Як зробити квадратну форму нігтів? Жінки прагнуть до ідеалу у всьому: чиста шкіра, доглянуте волосся, одяг і навіть форма нігтів. Вибираючи форму нігтів, ми часто мотивуємо наші бажання суміщенням краси і практичності. Найбільш практичною і зручною на погляд багатьох жінок є квадратна форма нігтів. У цій статті ми розглянемо особливості створення квадратної форми нігтів і познайомимо вас з деякими секретами обробки нігтів.

Кому підходить саме квадратна форма нігтів? Крім наших власних бажань варто керуватися й іншими критеріями підбору форми нігтів. Зверніть велику увагу на форму кутикули і форму пальців. Квадратна форма нігтів абсолютно гармонійна з короткими повними пальцями, вона візуально зробить їх ще більш короткими, і, навпаки, стане природною прикрасою для довгих худих пальців. Квадратна форма рекомендована і для чоловіків, для них не прийнятні довгі або овальні нігті.

Квадратна форма нігтів з трохи закругленими кутами в зменшеному варіанті буде практичною і зручною для молодих мам. Адже так важливо не поранити малюка і в той же час мати доглянуті нігті, не втрачаючи своєї індивідуальності.

Овальним опуклим і круглим опуклим нігтям підходить квадратна форма, носійки овальних плоских, круглих плоских нігтів можуть порадувати себе будь-якою формою. Власницям трикутних плоских і опуклих нігтів рекомендована овальна форма, хоча не менш красиво на них буде виглядати і квадрат. Що потрібно, щоб зробити квадратну форму нігтів? Щоб зробити форму нігтів квадратної, вам знадобитися пилочка і манікюрні ножиці. Не забувайте про те, що не можна допускати обробку нігтів грубої пилкою, це може послужити причиною ломки і розшаровування нігтів.

Краще спочатку скористайтеся манікюрними ножицями, зрізавши зайву частину нігтьової пластини, а потім пополіруйте кінчики за допомогою середньої і м’якою пилочки. Особливості обробки різних видів квадратних форм нігтів Мало сказати: квадратна форма нігтів, адже сьогодні існує безліч варіантів, які грунтуються на квадратній формі нігтів або є її різновидами. Розглянемо деякі варіанти обробки таких видів, як класична лопатка, квадратна лопатка, звужена лопатка, московська форма:

Квадратна лопатка Ця форма нігтів є різновидом квадратної форми нігтів, для якої характерний чіткий контур. Кути і торцева частина не закругляются. Як зробити квадратну лопатку? Обпилює вільний краю, працюючи пилочкою перпендикулярно центральній лінії нігтя. Звужена лопатка Це теж квадратна форма нігтів.

Походить для власниць нігтів з довгим вільним краєм. Техніка обробки до такої форми нігтя:

Обпилює бічні сторони нігтьової пластини, так, щоб заузить до вільної частини нігтя; Обпилює вільний край нігтьової пластини, працюючи пилочкою перпендикулярно центральній лінії нігтя.

Класична лопатка Закруглені краї характерні для цієї квадратної форми нігтів. Технологія обробки такої форми складається з трьох етапів: Обпилює вільний край, працюючи пилочкою перпендикулярно центральній лінії нігтя.

Закруглюємо краю. Московська форма нігтів Це форма заснована, на квадратній формі, але при цьому лінії торця нігтів мають скіс на кут до центральної осі нігтів.

Як зробити московську форму нігтів? Обпилює під потрібним кутом вільний край. Наша стаття була б не повною, якби крім уміння зробити форму нігтів квадратної, ми б не поділилися деякими секретами їх обробки, які дозволять зберегти форму нігтів і уникнути негативних наслідків неправильного манікюру. Перш ніж почати робити квадратну форму нігтів, потрібно запам’ятати прості правила, які дозволять вам стати володаркою красивих натуральних нігтів: Квадратна форма одна з найбільш уразливих форм нігтів, у багатьох квадратні краю зламує вже через якийсь час, тому все ж варто робити невелике округлення і ретельно його відполірувати;

Тільки сухі нігті можна обпилювати, що не змащені кремом, в іншому випадку ви можете їх пошкодити. Сподіваємося наші поради і відео про те, як зробити квадратну форму нігтів допоможуть вам створити той ідеальний образ, який вам хотілося.

Адже така форма нігтів це відмінна майданчик для створінь красивих малюнків і цікавих дизайнів. Так що творіть і експериментуйте.

Як зробити квадратні нігті?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!