Як зробити легкі зачіски?

Як зробити легкі зачіски?

Волосся дуже важлива частина сучасного образу кожної дівчини. Дуже приємно після відвідування салону краси відчувати свою чарівність і помічати захоплені погляди. Однак не завжди є час і можливість відвідувати професіоналів, які наведуть марафет.

Тому необхідно навчитися самостійно робити зачіски на кожен день, які допоможуть виглядати чарівно. У багатьох жінок розходяться поняття, що ж собою являє зачіска на кожен день. Але є деякі вимоги, які вона обов’язково повинна виконувати:

Зачіска повинна бути стійкою. Це стосується як погодних умов, так і помірної активності господині.

Створення її, не повинно займати багато часу. Гарний зовнішній вигляд.

Вона повинна не тільки просто і легко створюватися, але й виглядати симпатично. При спорудженні зачіски на кожен день повинні бути задіяні гребінця, гумки і різні шпильки, при необхідності лак.

Багато допоміжних засобів тут не до місця. Дана зачіска на кожен день має величезний плюс універсальність.

Її можна робити і на прямих, і на кучерявих волоссі різної довжини. Можна зробити її навіть на, тільки хвостик в такому випадку потрібно не залишати розпущеним, а підколоти всередину.

Для початку чисті і сухі волосся потрібно ретельно розчесати. З правого боку на потилиці потрібно виділити середню пасмо, а під нею ще одну трохи меншого розміру. Нижня пасмо обертає верхню і витягується над нею.

Нижче відділяється ще один локон, який додається до першого пасма і обертається навколо попередньої пасма. Для створення даної зачіски на кожен день огортання пасом повторюється до протилежного боку голови. Після чого хвіст закріплюється гумкою.

При бажанні пасма можна завити. Така зачіска підійде якщо у вас. Багато хто знає легкі зачіски на кожен день такі, як кінський хвіст і косички.

Окремо вони можливо і здадуться простими, але якщо об’єднати хвіст і косичку може вийти досить милий результат. Для початку робимо на потилиці хвіст, залишаючи при цьому середню пасмо під ним. З залишилася пасма плетемо косичку, якою потім обертаємо підставу хвоста і закріплюємо шпильками.

Ще один варіант швидкої зачіски на кожен день полягає в плетінні косички не під хвостом, а безпосередньо від чубчика. У такому випадку можна не обмежуватися простою кіскою, а зробити, наприклад, колосок або. Коса доплетается до хвоста і також обертається навколо.

Дуже гарні зачіски на кожен день можна створити на основі французьких кісок. Для даного варіанту необхідно відокремити скроневі пасма, а з решти волосся, починаючи з верхівки, заплести.

Потім прядки, з яких складається косичка, потрібно якомога сильніше розправити, а кінчик хвоста сховати всередину. Для завершення скроневі пасма окремо простягаються через потилицю і кріпляться біля коси. Досить швидкі зачіски на кожен день можна створити за допомогою вузликів. Особливо вони підійдуть власницям прямих і слухняних волосся. Для цього вони розчісується і переносяться на бік, потім діляться на дві великі пасма.

З них зав’язується вузол, а потім ще один. Одержаний хвіст закріплюється гумкою, а при необхідності дану конструкцію можна закріпити шпильками.

Вузлики допомагають створити в теж час і легкі зачіски на кожен день, адже їх зав’язувати вміють все, на відміну від плетіння різних кіс. Будь-які зачіски на кожен день будуть виглядати ще краще при красиво покладеної чубку. Ось декілька варіантів, як можна це зробити:

Якщо у Вас довга чубчик, її можна прибрати наверх і заколоти невидимками. При цьому можна регулювати її ширину і висоту. Можна і якщо довжина дозволяє, закріпити під обідком, за допомогою якого зачіски на кожен день будуть виглядати стильно. Гладко розчесати чубок і закріпити шпилькою.

Заплести косичку з чубчика у напрямку до потилиці.

Як зробити легкі зачіски?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!