Як зробити ляльку з тканини?

Як зробити ляльку з тканини?

Купити ляльку сьогодні не проблема ляльок продається дуже багато. Але проблема виникає в тому, щоб вибрати гарну ляльку. У магазинах продаються сотні ляльок Барбі, страшнуваті пупси. Для маленьких дітей такі ляльки не підійдуть. Пропоную Вам зробити для свого малюка ляльку мотанку.

А якщо у Вас дитина старше трьох років, то він сам зможе зробити в подарунок мамі, бабусі, тітки або сестричці на 8 Березня чи день народження. Саморобні ляльки дуже добрі. Багато людей вважають, що у тканинної ляльки, яку мама робить своїми руками, є душа. Найлегше робити ляльки мотанки, адже для виготовлення таких ляльок не буде потрібно навіть голка з ниткою. Ми робили своїми руками такі з тканини разом із трирічною донькою.

У підсумку отримали море задоволення від самого процесу виготовлення і двох симпатичних лялечок: бабусю і внучку. Крок 1. Готуємо необхідні матеріали, щоб зробити ляльку мотанку. шматочки тканини різних кольорів (чим яскравіше, тим краще)

Крок 2. Робимо заготовки для ляльки мотанки. 2. 1. З шматочків тканини вирізаємо кола різних діаметрів. Чим більше тканинних кіл Ви підготуєте, тим пишніше буде спідниця. Моя порада: перший тканинну окружність зробіть максимально великий.

Подивіться на попереднє фото. По колу самої великої тарілки ми зробили тканинний коло тільки для третьої спідниці. Найменший коло повинен бути більше чайного блюдця. 2. 2. З білої тканини вирізаємо великий прямокутник, в якому велика сторона буде трохи більше діаметру самого великого тканинного кола. Крок 3. Своїми руками робимо голову для тканинної ляльки.

3. 1. З вати катаємо щільний кульку. Замість вати можна використовувати синтепон або серветки. 3. 2. Шарик кладемо в центр тканинного кола з виворітного боку. Це буде нашою ляльки мотанки. 3. 3. Закручуємо тканину навколо кульки.

3. 4. Закріплюємо гумкою голову ляльки мотанки. Замість гумки можна використовувати нитки, мотузки, шнурки. 3. 4. Розправляємо тканина це буде перший шар сукні тканинної ляльки. Крок 4. Робимо своїми руками пишну сукню для ляльки з тканини.

4. 1. Накриваємо ляльку мотанку тканинної окружністю діаметром, менше попереднього. 4. 2. Закріплюємо гумкою. 4. 3. Повторюємо пункти 4. 1 квітня. 2 стільки разів, скільки Ви приготували тканинних кіл.

5. 1. Накриваємо ляльку білою тканиною. 5. 2. Закріплюємо тканину гумкою. 5. 3. Щоб зробити ручки, підвертаємо тканину усередину і закріплюємо гумкою. Якщо ручки виходять занадто довгі, укоротите їх за допомогою ножиць.

Крок 6. Прикрашаємо голову ляльки мотанки. 6. 1. Вирізаємо косиночку для нашої ганчір’яної лялечки. 6. 2. Одягаємо косиночку на голову ляльці і зав’язуємо косинку. 6. 3. лялечці обличчя. лялька мотанка!

Моїй доньці дуже сподобалася ця, вона назвала її бабуся і змайструвала ще й онуку. А старша донька відрізнялася, ляльку мотанку їй було робити занадто легко і вона зробила ось таку симпатичну ляльку на папері. Волосся у лялечки зроблені зі звичайної пряжі. А контур очей і губ, комір і квіточку донька. ляльку мотанку, вона дуже сподобається Вашому малюку.

А коли Ви відчуєте радість від творення своїми руками, то може бути почнете робити вже ляльки складніше, наприклад як в цьому відео: Коментарі (всього 46 шт.) До статті: Лялька мотанка: як зробити ляльку своїми руками з тканини.

Як зробити ляльку з тканини?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!