Як зробити льодяники?

Як зробити льодяники?

Як зробити льодяники на паличці і ниточці Як зробити смачні і красиві льодяники на паличці? Для цього вам знадобиться паличка, нитка, банку і олівець крім інших інгредієнтів для льодяників.

А тим хто хоче поїсти більш щільніше раджу замовити їжу в інтернеті. Є інтернет магазин, називається, в якому ви можете замовити смачні і недорогі страви, з доставкою додому. Ціни в Чайхона 1 найкращі в інтернеті, є навіть знижка.

Інгредієнти для льодяників на паличці: Один стакан води. Три склянки цукру. Харчовий барвник за бажанням. Ароматизатори або повидло.

Як зробити льодяники на паличці: Як зробити такі льодяники на паличці? Вони робляться в такий спосіб. 1) Поставте воду в каструлі на вогонь і нехай вода закипить. 2) Тут наводиться, як зробити льодяники на нитці, так само ви можете зробити льодяники на паличці від морозива або будь-яку іншу, такий довжини, щоб паличка стирчала з банки.

Прив’яжіть шматочок нитки до дерев’яного олівця, приблизно в середині олівця. Нитка повинна бути досить довгою, так щоб, коли олівець покладіть на літрову банку, нитка дещо не діставала б до дна. 3) Змочіть нитку, або паличку, в невеликій кількості води так, щоб нитка, або паличка, добре просочилися водою. Обваляйте нитку в цукрі.

4) Прив’яжіть до нитці скріпку, до палиці не потрібно нічого прив’язувати. Покладіть олівець поверх скляної банки так, щоб нитка звисала в банку, але не стосувалася дна.

5) Коли вода почне кипіти, зніміть каструлю з вогню і дайте воді відстоятися. 6) Додайте у воду цукру одну половину склянки за один раз. Продовжуйте додавати цукор до тих пір, поки він не почне збиратися в нижній частині каструлі і не розчиниться, в цей час ви перемішуйте рідину для льодяників на паличці.

Це займе трохи часу, і багато цукру, але не дуже багато. 7) Якщо ви хочете додати повидло, джем або барвник з ароматизатором, то додавайте їх у цей час. 8) Налийте сироп для льодяників в банку з ниткою, або паличкою, до тих пір, поки сироп не наллється на 2, 5 сантиметра від верху банки. 9) Помістіть олівець в банку, і нехай нитка вільно бовтається в розчині для льодяників. Не дозволяйте нитці торкатися до дна або боків банки.

10) Поставте банку там, де вона може спокійно постояти, але не в холодильник. Через день або близько того, ви побачите кристали льодяників, які формуватимуться на нитці або паличці. 11) Дістаньте льодяники на нитці або паличці, поки вони не наросли занадто багато. 12) Якщо робили на нитці, видаліть її з льодяників. Покладіть висохнути.

13) Після того як кристали льодяників утворилися на паличці або нитки у вас є вибір дати добре їм затвердіти або з’їсти відразу. Отримуй нові статті з блогу собі на пошту, підпишись на розсилку.

Залиш свій коментар.

Як зробити льодяники?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!