Як зробити майку?

Як зробити майку?

А ось і черговий покроковий фото майстер-клас з переробкам, на цей раз про те, як зробити стильну майку з футболки. Ми знову закликаємо всіх звільнити полиці від непотрібних речей або забрати парочку обридлих футболок у коханого, перетворити їх на свій власний смак і радіти результату!

Для того, щоб зробити стильну майку з футболки своїми руками, нам знадобиться: 1. Підготуйте футболку.

Для подібних переробок краще підходять такі, що будуть на один-два розміри більше вашого, ніж ті, що вас облягають. 2. Повністю ображати воріт по шву. 3. Аналогічно, відріжте обидва рукави, проходячи вздовж швів. 4. Тепер зробіть глибокий (наскільки хочете) виріз в передній частині. Для акуратності, попередньо нанесіть лінію олівцем або крейдою, а для ще більшої точності спочатку проведіть лінію ворота до середини, потім зігніть футболку навпіл і відзначте олівцем виріз по вже наявному наброску.

Таким чином ви отримаєте абсолютно симетричну область. 5. Зробіть більш вузькі бретельки у рукавів.

При бажанні, ви можете обрізати задню частину більше, ніж передню. Аналогічно кроці 4, попередньо нанесіть начерки олівцем. 6. З колишнього рукава зробіть невеликий прямокутник. Тепер або розтягніть його і зав’яжіть вузлом бретельки ззаду так, щоб кінці прямокутника розташовувалися з внутрішньої сторони майки, або прострочите на машинці, як показано на зображенні нижче. Решта хвостики ображати.

Вуаля! Стильна майка з готова!

Зверніть увагу: задня область такої стильної майки з футболки буде відрізнятися в залежності від того, на якому рівні ви зав’яжіть бретелі. Так, якщо ви розріжете воріт ззаду, зробивши бретельки глибокими і вузькими, а вузол зробите біля самої основи отримаєте зовсім інший вигляд! вихідні зображення dollarssenseandmore. wordpress. ком і trashplanetdiy. ком

Теги: from your site.

Як зробити майку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!