Як зробити машинку для тату?

Як зробити машинку для тату?

Нью — йоркський татуювальник Самуель О’Рейлі винайшов електричну тату машинку в 1891 році. До цього всі практикували ручний метод нанесення татуювань, який був вкрай повільним і болючим. Зростаючий попит на тату змусив шукати більш радикальні методи. О’Рейлі виявив прилад під назвою «електричне перо».

Винайдене в 1876 році Томасом Едісоном, «перо» було частиною тату машинки для копіювання документів і користувалося гарним попитом у бізнесменів того часу. Ручний апарат був побудований на принципі зворотно — поступального руху, двигун штовхав єдину голку. Тату машинка без фарби пробивала отвори для створення трафарету. Завдана на поверхню трафарету фарба прокочувалася валиком і, проникаючи через отвори, залишала відбиток — так отримували чергову копію документа.

О’Рейлі доповнив конструкцію резервуаром для фарби, ввів використання пучків голок і в 1891 році отримав патент: «Так буде відомо, що я, Самуель О’Рейлі, громадянин Сполучених Штатів Америки, який проживає в місті Нью — Йорк, графства і штату Нью — Йорк, винайшов абсолютно нову і досконалу тату — машинку: креслення та перелік поліпшень додається. «(Цитата з патенту на винахід тату — машинки). За останні роки апарати для нанесення татуювань не зазнали кардинальних змін: головним чином змінюється доведення технічних вузлів. Наприклад, в індукційних апаратах з’явилися деталі з дорогоцінних металів: срібла, золота, платини. В основному всі модифікації в сучасному обладнанні для нанесення татуювань носять тюнінговий характер: з’явилися імпульсні блоки живлення, цифрова регулювання числа ударів на хвилину. Змінюється конфігурація голок: раніше зазвичай використовувалися круглі «пучки», зараз все частіше використовують плоскі голки типу «магнум» і «флет».

Ринок обладнання для татуювань в Росії вже досить різноманітний. Пропоновані тату машинки розрізняються за цілою низкою характеристик: ціна апарату, його пристрій, потужність, вартість витратних матеріалів, рівень вібрації і шуму, амплітуда ходу голки, якість голок і можливість застосування різних видів голок залежно від оброблюваної поверхні. Апарати для татуювання (інакше — татуіровочние машинки) можна розділити на три основні групи — роторні машинки, індукційні машинки і універсальні апарати нового покоління.

Отже, ви зважилися на татуювання і зіткнулися з проблемою — де знайти хорошого майстра татуювання та студію? Тут два варіанти: або йти до художника по рекомендації, або без неї, самостійно.

У кожному разі не надто довіряйте рекомендаціям і дійте напевно. Ви робите татуювання на своєму тілі, помилки виправити майже неможливо. Довіртеся своїм почуттям і своїй інтуїції. Уважно дивіться і запам’ятовуйте все, що Ви побачите.

Не поспішайте. Грунтовно досліджуйте всі, перш ніж прийняти остаточне рішення. Найкраще, якщо Ви будете знати про майстра тату заздалегідь. Якщо Вам дають візитку майстра тату, дізнайтеся якомога більше безпосередньо про студії і художника. Це допоможе Вам відчувати себе більш невимушено при першому візиті в студію.

Багато хто з майстрів татуювання досить затребувані — не змушувати їх бути Вашим особистим психологом. Процес нанесення татуювання вимагає підготовки, тому багато хто з питань Ви повинні вирішити заздалегідь!

Робіть татуювання тільки в салоні у перевіреного, з рекомендаціями, майстри тату.

Як зробити машинку для тату?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!