Як зробити метелика?

Як зробити метелика?

Якось під час вагітності, місяці так на восьмому, мені прийшла в голову ідея зробити подарунок для Єви маленьких метеликів, що літають у неї над головою в ліжечку. Я хотіла, щоб цей подарунок був на честь її народження.

Я подумала, коли Єва виросте, то буде дуже цінувати мій подарунок, адже я його почала робити, коли вона була ще в животику. І ось докладний опис, як робити метеликів. Для початку робимо трафарет.

Беремо листочок, згинаємо навпіл, ручкою малюємо обриси майбутньої метелика. Я придумувала малюнки сама на ходу, однак можна подивитися в інтернеті, як виглядають метелики і які вони бувають. Я робила різні малюнки, відповідно метелики виходили всі різні, але можна зробити один трафарет для всіх, тільки потім прикрасити по-різному. Потім вирізаємо по контуру і отримуємо трафаретікі.

Беремо скотч, наклеюємо трафарет на пляшку, це робиться з тією метою, щоб паперова метелик не сповзла і щільно притискалася до пляшки і щоб рівно ручкою або маркером її обвести. А потім вирізаємо ножицями і отримуємо заготовку. Беремо акрилові фарби і розмальовуємо метелика. Я оздоблювала з двох сторін однаково. Клеєм з блискітками декорувала під кінець.

Тут вже як заманеться і як розіграється) Особисто я отримувала величезне задоволення від чадного малювання, так як придумувала такі забарвлення для метеликів, яких напевно насправді не існує. Ось така вийшла метелик. Не забувайте, перш ніж нанести фарбу наступного кольору, дайте засохнути попередньому. Так як пляшка спочатку робить метелика напівкруглої, то варто лише зігнути по центру і виходить прям справжня метелик)

Решта метелика. Беремо шпильки, термоклей, ставимо краплю клею по центу метелики, вставляємо шпильку, даємо засохнути пару хвилин. Я спочатку підрізала кусачками шпильки, але так як практично у всіх метеликів центр ваги був зміщений, то вони не літали, а висіли, тому з положення вийшла легко просто не обрізала шпильку, а вставляла так. Тепер всередину кільця протягується ниточка, зав’язується на кілька вузликів і подрезается. Потім беру кришку від якогось салату і вирізаю внутрішність, щоб отримати ободок.

На отриманий ободок я прив’язую ниточку на кінці якої висить метелик. Між прив’язаними нитками роблю інтервал в сантиметр і подвешиваю на різну висоту, так як метеликів я зробила багато і вони всі різного розміру.

Ось що виходило по ходу справи. Коли я прив’язала всіх метеликів, я взяла стрічку і намотала на ободок так, щоб приховати нитки. І метелики готові літати!

Малятко Єва побачивши метеликів згадала, що дуже любить літати, а потім сама прикинулася метеликом і літала разом з ними :).

Як зробити метелика?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!