Як зробити намистини?

Як зробити намистини?

1. Візьміть намистини, які вам подобаються. 2. Візьміть міцну нитку (капрон, лавсан) і голку.

3. Складіть нитку удвічі і нанижіть намистини до потрібної довжини. 4. Зв’яжіть кінці нитки (якщо і пройдуть через голову) або прикріпіть.

5. Намиста готові. Як зробити ви можете створити свої авторські намистини для намиста і це дуже просто. Як зробити просто і дуже швидко.

Як зробити намисто можна зробити майже безкоштовно. магазинах для рукоділля (ось адреси для, і), магазинах художнього приладдя, Інтернет-магазинах (ось). 1. Намистини ви зможете знайти величезну безліч різних розмірів, форм і стилів, доступних для вибору. Почніть з ваших улюблених квітів, використовуючи, щоб ви змогли ознайомитися з взаємодією квітів.

Таким чином, помилки не будуть вам коштувати надто дорого. Потім ви зможете перейти до, дерев’яним бусинам.

Якісні намиста вийдуть тільки з якісних і дорогих матеріалів. Кристали Swarovski Намистини для бус можна зробити своїми руками або. 2. Застібки існує широке розмаїття кріпильних деталей, застібок.

Всі вони можуть бути виконані зі звичайних сплавів або дорогоцінних металів. Майте на увазі, що сплави з золотистим покриттям темніють в процесі носіння. Як застібки можна використовувати навіть або і петельку. Кольє застібка з гудзики. Намиста застібка з тканинної саморобної намистини.

Кольє застібка з намистин-шайби. 3. Контейнери ви можете використовувати або стандартні, горизонтальні, або ж перейти на наступний рівень шафки з ящиками, які багато людей використовують у своїх майстернях для зберігання гайок, болтів і шурупів. Підійдуть будь-які різновиди контейнерів.

4. Гофровані намистини є важливим, але не обов’язковим елементом у виготовленні намиста. Це намистини, виготовлені з м’якого метала, які допомагають закрити місце з’єднання застібки з намистом. Намиста Гофровані намистини бувають золотого і срібного кольору, а також різних розмірів. 5. Каллоти металева фурнітура. Призначається для закріплення і маскування вузла нитки або троса, на які нанизано прикрасу.

Дужка каллота приєднується до застібці вироби. 6. Фіксатори, крімпи металеві намистини для закрепелнія намистин на певній відстані і кріплення застібок на ювелірному тросі і вощений шнур. Фіксатор затискається плоскогубцями. 7. Плоскогубці з заокругленим наконечником витратьте на придбання гарної пари плоскогубців з заокругленим наконечником.

Вам також знадобиться пара звичайних плоскогубців. Пам’ятайте, що вам слід вибрати пару плоскогубців, якими можна перекусити металеві нитки. 8. Підноси або дошки використання підноса для бус не є обов’язковим, але завдяки йому набагато простіше відбирати і вимірювати намистини.

Більшість підносів виготовлені з пластмаси з оксамитовим покриттям і забезпечені вимірювальним пристосуванням, або в дюймах, або в міліметрах, або і в тому, і в іншому. 9. Шнур, волосінь або нитки — перш ніж придбати що-небудь, не забудьте упевнитися, що це підходить вам за розміром для намистин, які ви обрали. Для звичайніх бус можна використовувати ювелірний трос це шнур на основі металевих ниток, переплетених особливим чином і покритий зверху нейлоновою оболонкою. Він дуже міцний. Але його головний мінус в тому, що при згинанні на ньому залишаються заломи.

Зберігати такі намиста треба тільки в розправленому вигляді. Для бус краще використовувати нитку (капрон, лавсан), ніж волосінь. З часом волосінь ламається і розтягується. Якщо вам все ж потрібна волосінь, скористатися рибальської вона буває дуже тонка і міцна.

Не використовуйте мононить (продається в магазинах для рукоділля) вона легко рветься. Ви можете скористатися шкіряним або вощений шнур. Щоб протягнути шнур в отвір намистини змастіть його кінчик лаком або клеєм і обріжте під кутом.

Діти також можуть брати участь у плетінні бус. Ви зможете знайти приналежності для плетіння дитячих бус в більшості ремісничим магазинів, в основному там же, де і дорослі. Плетіння бус відмінний спосіб навчити дітей навичкам координації, а також для того, щоб підтримувати їх щасливими і зайнятими, поки ви працюєте над своїми бусами. Пам’ятайте, що більшість цих пристосувань потрібно зберігати в місцях, не доступних для маленьких дітей.

Магазини приладдя для плетіння бус часто за запитом висилають кольорові каталоги з перерахуванням сотень різних товарів, поряд з відповідними образами. Або ж ви можете передплатити журнал з плетіння бус, де ви зможете навчитися різним прийомам і методам, використовуваним професіоналами.

Ви можете знайти в Інтернеті або найближчому магазині, а також цікаві ідеї. Як тільки ви удосконалите своє мистецтво плетіння бус, ви зможете виготовляти привабливі ювелірні прикраси, і зможете перейти до інших виробів з намистин. Ви навіть зможете почати прикрашати, створювати вражаючі картини, закладки, брелоки та підставки для рослин.

Існує стільки разючих речей, які ви можете прикрасити намистинами, і будете вражені тому, чому ж ви досі не знали про них. Плетіння бус це веселий спосіб знизити стрес і розкрити свою творчу сторону. Сполучайте кольорові намиста разом або створюйте прекрасні поєднуються комплекти з браслетами і парою сережок.

Носіть свої творіння, продавайте їх чи підносите в якості подарунків своїм друзям.

Як зробити намистини?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!