Як зробити напис на футболці?

Як зробити напис на футболці?

Зробити футболку — немає нічого простіше! Замовити друк на футболках тепер так само просто, як зробити фото на фотоапараті. Для того, щоб зробити футболку онлайн — використовуйте нанесення на футболки написів, логотипів, малюнків, фотографій. Створіть свій товар в два кліка. Будь-який дизайн футболок на замовлення на нашому унікальному конструкторі товарів!

Технологія DTG (direct-to-garment — друк особливими фарбами безпосередньо на тканині. Спеціальні принтери дозволяють наносити зображення на футболку без проміжних носіїв зображення.

На сьогоднішній день це найсучасніша технологія друку одиничних екземплярів або невеликих тиражів текстильних виробів. Наша компанія використовує дану технологію для нанесення зображень тільки на світлий текстиль: футболки, майки, толстовки, шапки, сумки і т. д. Інструкція по догляду: 1. машинне або ручне прання, вивернувши футболку навиворіт, при температурі не вище 40;

2. використовувати рідке стирающее засіб, а не порошок! ; 3. не відбілювати; 4. Не сушити в машині;

5. не прасувати по картинці; гладити на середньому режимі, вивернувши навиворіт. 1. Інформація, спрямована на пропаганду війни, розпалювання національної, расової чи релігійної ненависті і ворожнечі. 2. Інформація, що пропагує порнографію, культ насильства і жорстокості.

3. Інформація, яка містить заклики до здійснення терористичної діяльності, що містить інші екстремістські матеріали. 4. Інформація, що пропагує наркоманію, токсикоманію, способи, методи розробки наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів, місця їх придбання та розповсюдження. 5. Інформація про способи здійснення самогубства, а також заклики до вчинення самогубства. 6. Інформація, що принижує національну гідність.

7. Інформація, яка містить наклеп щодо осіб, що заміщають державні посади Російської Федерації, суб’єктів РФ, заклики до застосування насильства щодо зазначених осіб. 8. Інформація, що містить рекламу алкогольної продукції тютюнових виробів. 9. Інформація, яка містить державну, комерційну, службову таємницю.

10. Зображення, що є об’єктами авторських прав.

11. Зображення символіки РФ (герб, прапор).

Як зробити напис на футболці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!