Як зробити невидиму папку?

Як зробити невидиму папку?

Доброго дня дорогі друзі. Сьогодні я хотів би розповісти вам, як швидко і дуже просто можна створити невидиму папку на Робочому столі. Напевно у кожного користувача виникає така необхідність приховати від сторонніх очей секретну, конфіденційну інформацію. В одній зі своїх статей я вже описував по кроках, але в тому випадку для цієї мети ми використовували спеціальну програму, тут же ми скористаємося можливостями самої Windows. Взагалі, операційна система приховує від нас велика кількість таємниць, і всі залишаються деколи невивченими навіть самими просунутими користувачами.

Отже, для створення невидимої папки для початку нам буде потрібно відкрити Таблицю символів, яка знаходиться по шляху Пуск = Всі програми = Стандартні = Службові = Таблиця символів. Серед усіх символів необхідно знайти порожню комірку, клацнути по ній і натиснути кнопку Вибрати й потім Копіювати, після чого Таблицю символів можна закрити. Далі створюємо на Робочому столі нову папку і замість назви вставляємо раніше скопійований символ.

Тепер на Робочому столі з’явилася безіменна папка, залишилося тільки зробити її невидимою. Для цього, робимо клік правою кнопкою миші по нашій папці і в випадаючому меню вибираємо Властивості.

У вікні, переходимо на вкладку Налаштування та тиснемо по кнопці Змінити значок. Серед з’явилися символів нам необхідно знайти і вибрати порожній значок, як показано на малюнку.

Якщо все зроблено правильно, значок папки зникне з Робочого столу. Щоб потім відкрити її, потрібно запам’ятати її розташування і двічі клікнути лівою кнопкою миші по цій області, адже папка в принципі нікуди не пропадала, просто у неї немає значка і порожнє ім’я.

Як бачите створити невидиму папку на Робочому столі досить просто і, як і із звичайною папкою, з нею можна робити ті ж дії вирізати, копіювати і так далі. Щоб знайти невидиму папку, можна просто виділити мишею велику ділянку Робочого столу.

Як зробити невидиму папку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!