Як зробити обличчя в Фотошопі (Photoshop)?

Як зробити обличчя в Фотошопі (Photoshop)?

У сьогоднішньому уроці ми з вами будемо вивчати як у фотошопі зробити матову шкіру. Уроків такого роду на просторах інтернету безліч. Є складні, з застосуванням великої кількості різних фільтрів, масок і налаштувань. Я думаю, що новачкам в фотошопі для першого знайомства дуже підійде урок, який пропонуємо ми на нашому сайті. Урок простий, зрозумілий і його навіть можна вивчити.

Приступаємо до вивчення уроку. Крок 1. Відкриваємо у фотошопі вихідну фотографію. До речі, хочу зауважити, що підібрати фотографію для обробки в фотошопі теж не дуже-то просто. Так що не хвилюйтеся, якщо щось не вийде, просто спробуйте попрацювати з іншою фотографією. Крок 2. Відразу копіюємо шар, застосовуючи поєднання клавіш

Ctrl + J. Стоячи на новому шарі, йдемо на вкладку Фільтр Розумієте Розумієте по Гауса Радіус розмиття підбираємо дивлячись на екран.

Личко має бути розмито, але не сильно. Орієнтуйтеся по щоках, тому що вони такими ж і залишаться в результаті.

Крок 3. Щоб личко було не зовсім вже туманне, поставимо непрозорість шару приблизно 50%. Можна варіювати непрозорістю. Підбирайте на свій смак.

Крок 4. Починаємо обробку особи. Тобто виділяємо те, що повинно бути яскравішою очі, волосся, носик та інше. Працювати будемо на масці шару.

Для цього натискаємо іконку маски на панелі шарів і бачимо, що з’являється маска. Притому що вона активна (обведена чорною смужкою). Крок 5. Беремо невелику м’яку круглу кисть, ставимо її непрозорість приблизно 50% Збільшуємо перегляд зображення, щоб зручніше було працювати.

Робимо це движком на панелі Навігатора. Пензлем проводимо по очах.

Непрозорість кисті можна поставити і 100%, якщо хочеться яскравішою підкреслити губки дівчини, волосся і окуляри на голові. Перевіряємо, що активна маска шару.

Змінивши діаметр кисті, прорисовуємо кофту, прикраси на ній. Не чіпаємо тільки паркан, він нехай буде мутний. На масці шару поступово вимальовується обличчя.

Закінчивши розмальовку, повертаємо перегляд в нормальний масштаб і робимо активним сам шар, а не маску (клацаємо по іконці шару) Крок 6. Тепер зробимо личко посветлее, застосуємо для цього криві.

Йдемо Зображення Корекція Криві.

Чуть чуть піднімемо криву і одразу буде видно, як посвітлішало обличчя дівчини. Дивимося на результат. Порівнюємо з тим, що було. Видно, що обрис особи стало більш м’яким, шкіра стала більш матова.

Ось таким чином можна надати шкірі матовий відтінок. А ще новачкам буде цікавий урок Бажаю удачі! Урок підготувала для вас Марина Колесова.

До нових зустрічей на сайті.

Як зробити обличчя в Фотошопі (Photoshop)?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!