Як зробити очі яскравіше?

Як зробити очі яскравіше?

Якщо ви хочете зробити портрет живим і виразним, очі людини на фотографії обов’язково повинні бути яскравими. Щоб добится цього, практично завжди потрібен додаткове джерело світла, наприклад, спалах або відбивач. На жаль, вони не завжди виявляються під рукою, і на фотографіях, отриманих в результаті зйомки, очі виглядають темними. У Фотошопі є зовсім нескладний прийом, який дозволяє позбавиться від цього недоліку.

Як практично у всіх статтях, присвячених обробці фотографії на цьому сайті, вам знадобляться мінімальні навички по. Виберемо відповідну фотографію, щоб зробити очі яскравіше.

Взагалі кажучи, якщо не перестаратися з висвітленням, даний метод дає позитивні результати для більшості портретів знятих крупним планом. Для групових портретів або у випадку, коли людина стоїть на деякому віддаленні від фотографа, обробка подібного роду навряд чи здатна щось змінити, т. к. результат буде просто непомітний. Я буду використовувати знімок праворуч, який якраз зроблений без спалаху.

Хоча світла для зйомки було достоточно, очі вийшли темнуватими і їх можна зробити більш яскравими. Портрет від цього стане виглядати виразніше, а погляд стане більш живим. На початку роботи, як зазвичай, скопіюємо зображення на новий шар.

Тепер в панелі шарів угорі ліворуч змінимо режим накладення для верхнього шару з Normal (звичайний) на Screen (Освітлення). Так ми збільшуємо загальну освітленість знімка в два рази. Потім на верхній шар додаємо маску. Можна зробити це через меню Layer (Шар) Layer Mask (Маска шару) Hide All (Приховати все), або з натиснутою клавішею Alt клікнути лівою кнопкою мишки по іконці додавання маски внизу на панелі шарів.

Тепер верхній шар зник за маскою і нам потрібно вибрати інструмент кисть і білим кольором зафарбувати на масці очі. Результат виходить трохи страхітливим через занадто високої яскравості.

Щоб усунути цей ефект, потрібно знизити Opacity (Прозорість) шару. Для кожної фотографії значення будуть свої, але приблизно між 25 і 45% в залежності від загальної яскравості.

Для цього кадру я вибрав значення 35%. Слід звернути увагу, що при освітленні очі стають яскравішими, але візуально трохи змінюють свою форму. Так райдужна оболонка здається менше, а сам очей дещо більше, ніж у початкового зображення. Щоб позбутися цього, потрібно взяти кисть і чорним кольором зафарбувати райдужку на масці верхнього шару, повернувши її до первісного стану.

Який варіант кращий, вирішувати вам, але якщо не ховати райдужну оболонку, то колір очей здається насиченішим. Таким простим способом можна зробити очі на портреті яскравіше, при цьому посиливши їх колір. Фотографія від цього стає ефектніше, а погляд здається глибше. osted by on 22/02/2010. Tags:, Categories: on якщо можна, опишіть, будь ласка, як додати блиск в очі on Буде. on on Ви в ч / б правите або відтінках сірого? Потрібно, щоб стояв режим rgb. on спасибо за ответ, чесно кажучи зовсім ні чого не вийшло. режим змінила але на очах чому те яскравості не додалося просле закращіванія пензлем on Ви все робили по кроках з масками та іншим? on ЄДИНЕ де мене З НОРМАЛЬНОГО НА ОСВІТЛЕННЯ, В МОЄМУ фотошоп НІ ОСВІТЛЕННЯ Я натискаю СВІТЛІШЕ ТАК НІ ЧОГО БІЛЬШЕ ВІДПОВІДНОГО НЕ ЗНАЙШЛА, І ЩЕ МОМЕНТ МАСКА ШАРУ У МЕНЕ появляеться В ЧОРНОМУ ВИГЛЯДІ ТАК І ПОВИННО БУТИ? on СПАСИБО методом тику ВИЙШЛО-У МЕНЕ ЦЕ називаеться Лінійний освітлювач!! )))))))) On Олександр, в інеті зустрічаю багато способів освітлити очі, деякі вельми хитромудрі і багатоходові, і мене це завжди трохи дивувало.

Є ж в панелі зліва спеціальний інструмент освітлити-затемнити, просто можна вибрати потрібний розмір кисті і малювати їм по очах, домагаючись потрібного результату. Сам я так зазвичай поступаю, але можливо просто поки ще чогось не розумію, цей спосіб занадто примітивний щоб їм користуватися або результат виходить гірше??? on Фотошоп тим і хороший, що варіантів море.

Конкретно інструмент Освітлити, на мій погляд, недостатньо гнучкий тобто якщо щось пересветліл, назад повернути досить складно, не завжди зрозуміло що саме освітлюється, межі ефекту і т. д. Якщо ви навчилися ним добре користуватися і результат влаштовує, то користуйтеся, просто я не люблю роботу з кістеподобнимі інструментами і пропоную інший варіант. on on You must be to post a comment.

Як зробити очі яскравіше?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!