Як зробити, щоб приціл не розширювати?

Як зробити, щоб приціл не розширювати?

Всі знають про консольні команди, я хотів би розібрати 2 їх типу-веселі та корисні. Почнемо мабуть з веселих, тобто з тих, якими можна побаловатьс в грі з ботами. Перша і найголовніша пропис боловства sv_cheats Значення 1 включає чіти, значення 0 відповідно вимикає. (Можна написати 2, 3, 4. Але результату або не буде, або буде те ж, що і при значенні 1)

Після того як ми це написали, ми можемо робити буквально все. Наприклад можемо прописати в консоль noclip це дозволить вам вільно взаємодіяти з навколишнім світом — картою.

(Будете літати і проходити крізь стіни) Також можна написати sv_gravity (стандартно 800) цю команду можна вводити до включення читів, так як приписка sv_ відноситься до команд за замовчуванням. (Кількість здоров’я, патронів, грошей, та ж сама гравітація і т. д.) Також для боловства з ботами можна використовувати створення пропив. (Фізичних об’єктів: бочок, коробок і т. д.) Але для кожного пропа потрібно вводити дуже довгу команду, з цього пропити відпадають. Думаю варто перейти до корисних командам. Перше — це приціл.

Великий приціл незручний, з цього можна зробити його поменше, таким, щоб він не розширювався при бігу і стрільби. cl_crosshairscale (значення впливає на приціл) можете пограти зі значеннями. Моє значення

400000 також можна використовувати 210000 Але якщо у вас ліцензія гри, то перед ці треба ввести cl_legacy зі значенням 1 це дозволить змінювати налаштування на нестандартні (змінити швидкість обертання, приціл, біг) fastsprites впливає на якість диму, я не буду говорити значення при якому диму не буде, так як я проти подібного роду багів. gl_alphamin при правильному значенні деякі текстури будуть невидимі, ви будите майже чітера. gl_monolights при правильному значенні карта висвітлюється всюди, ви зможете закрисіть в темному місці і не паліться фанаріком. Думаю достатньо, всім спасибі, джерел немає — це особисто мої знання, але якщо хочете джерело, то є один хороший -.

Як зробити, щоб приціл не розширювати?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!