Як зробити скарбничку?

Як зробити скарбничку?

Гроші в банку, або Як зробити скарбничку своїми руками Головне в скарбничці внутрішній об’єм, дизайн і рівень складності добування грошей назад. Визначаючись, як зробити скарбничку своїми руками, бажано відразу продумати ці питання. Найпростіше зробити скарбничку зі скляної банки, пластмасового м’яча або пластмасовою фігурки.

Всі вони при необхідності можуть бути прикрашені до невпізнання. Наприклад, можна повністю закрити їх поверхню самозастивающая масами для ліплення, надавши будь-яку форму виробу. На вибір основи для скарбнички впливають дві умови що буде в ній копіться купюри або монетки і як вона буде прикрашатися.

Очевидно, що для купюр краще підійдуть широкі ємності, а монети можна зсипати і у фігурні вузькі банки-бутлі. Якщо скляна банку не буде маскуватися, краще вибрати красиві форми банки барила, квадратні, фігурні, з абсолютно прозорого або навпаки кольорового скла тобто ті, форма яких хороша сама по собі. Для скарбнички, внутрішня ємність якої буде прихована від очей, в принципі підійде будь банку. Приймальне отвір зазвичай роблять в кришці. Підкажуть, як зробити скарбничку своїми руками з банки фото різних варіантів скарбничок.

Якщо скарбничка передбачає внесок з поверненням під час зберігання, краще зупинитися на варіанті з відгвинчується кришкою. Якщо передбачений довготривалий вклад і засоби вилучатися не будуть, можна повністю закриває кришку. У пластиковій кришці прорізати отвір легше, ніж в жерстяній, але пластик не так гарний.

Якщо планується скарбничка для купюр, потрібна довга тонка щілина або круглий отвір, в яке купюру засовують, згорнувши трубочкою. Отвір у пластиковій кришці або будь-якому пластмасовому виробі прорізають макетним ножем (бажано на бруску, щоб уберегти стіл) або проплавлять розпеченим ножем. Підготувати брусок дерева (можна фанерку або обрізок бруска) покласти кришку на брусок виворотом.

Намалювати на кришці приймальну щілину вона повинна бути шириною в дві товщини монети, а довжиною на 5 мм більше діаметра найбільшої з монет, яка в скарбничку впаде. Макетним ножем прорізати довгі сторони отвори. Різати кожну сторону потрібно одними сильним глибоким рухом, відразу наскрізь, старіючи тримати лезо ножа під кутом, щоб зріз була не перпендикулярний поверхні кришки, а йшов під кутом в 30-45 градусів. Тоді прийомний отвір зсередини буде ширше, ніж зовні. Це сильно полегшує подальше вилучення грошей витрушуванням або на ножі.

Будьте обережні, ніж легко зривається, і надріз часто виходить довшим, ніж планувалося. Короткі сторони отвори краще прорізати напівкруглої стамескою для дерева це дасть акуратний зріз, або оплавити бічні краї отвору розпеченим цвяхом відповідного діаметру. Коли пластик охолоне, нерівності і задирки треба зрізати вони некрасиві і заважатимуть діставати монетки. Підготувати дерев’яний брусок (можна фанерку), покласти кришку на брусок виворотом вгору.

Намалювати на кришці приймальну щілину. Приставити широку стамеску точно по лінії зрізу, сильно вдарити молотком.

Зазвичай для прорезки вистачає одного сильного удару. Так прорізати обидві довгі сторони щілини для монет.

Щоб прорізати короткі сторони, потрібна вузька стамеска. Можна так само акуратно розрізати посередині ножицями смужку жерсті, що утворилася між довгими розрізами, загнути обидві половинки смужки всередину, вкоротити до 5 мм і підбити молотком.

Скло можна розписати вітражними фарбами зовні або зсередини. Всередину банки вкласти роздруківку малюнка і приклеїти скотчем, щоб не сповзла. По зовнішній стороні банки повторити малюнок за допомогою покупного матеріалу об’ємного контуру (він продається в магазинах для художників). Почекати поки висохне Залити осередку контуру вітражними лаками.

Розім’яти масу, розкачати її на поліетиленовій плівці в пласт, вирізати квадрат більше на 3-4 см, ніж діаметр кришки. Це буде серветка, її краї можна зробити фестончастими. Кришку з прийомним отвором накласти на квадрат по центру, прорізати через отвір, як за трафаретом, отвір у заготівлі. Кришку нагвинтити (або одягти, якщо це пластик) на банку.

Квадрат акуратно підняти, помістити на закриту банку, так щоб отвори в масі і кришці збіглися. Зняти плівку, обжати квадрат за шийку банки, заклавши красиві складки.

Плівка дає рівний глянсовий ефект, якщо розкачати масу на тканині, то на масі віддрукується структура тканини. Із залишків маси зробити стрічку і бантик, закріпити їх, остаточно обжавши горлечко банки. Вийде такий сільський горщик з варенням. Стрічку, втім, можна взяти і справжню, текстильну.

Можна зробити декоративна квітка або метелика і прикрасити ним верх скарбнички або саму банку, знизу. Розфарбувавши серветку і метелика, можна додати страз Розім’яти масу, розкачати її на поліетиленовій плівці в пласт. Накласти пласт на банку, прорізати його напроти приймального отвори.

Обернути банку, обжати масу, сформувавши нерівну «кам’яну» поверхню. Власне, таким наліпити можна створити будь-яку скульптуру. Відмінна скарбничка вийде, якщо скляну банку декорувати в техніці декупаж.

Ще один спосіб прикрасити банку паєтками, стеклярусом за допомогою спеціального клею для скла.

Як зробити скарбничку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!