Як зробити в Minecraft гармату?

Як зробити в Minecraft гармату?

Напевно, не однієї людини відвідував питання: як зробити гармату в Minecraft? В принципі, завдання зовсім не складна, можна навіть сказати, творча. Отже, мета зрозуміла динамітна гармата в Minecraft.

Для її втілення слід в першу чергу зробити з будь-якого матеріалу дві паралельні смужки рівної довжини, щоб вийшов жолоб. З однією з сторін цієї конструкції (протилежної отвору планованого стовбура) необхідно з того ж матеріалу спорудити надбудову казенник. З іншого боку потрібно розмістити підставку під снаряд, наприклад, стоун слябів.

Після цього на перший з блоків необхідно залити воду, щоб утворилося перебіг. Джерело слід закрити, не позбутися, а саме закрити, щоб потім самому не закрити його, коли буде встановлюватися динаміт. Наступний етап проводка Редстоуна і важеля.

Цей імпровізований провід буде спалахувати за допомогою штовхача, так само, як підпалюється порох в патроні. Вода ж служить для того, щоб не дати їй зруйнуватися. Крім того, протягом штовхатиме вперед динаміт. Наступна стадія створення полягає в тому, що слід зробити другу смужку по верху першого. Далі Редстоун проводиться безпосередньо до снаряда.

Як снаряда чудово виглядатиме динаміт. Його потрібно покласти на плитку-підставку. Власне, все. Важливо пам’ятати, що при стрільбі в першу чергу активізується заряд, а в другу чергу снаряд. У разі, якщо снаряд буде підпалено першим, гармату доведеться робити заново.

Зрозуміло, при прочитанні письмової інструкції деякі моменти можуть бути не зовсім ясні, тому для кращого розуміння рекомендується переглянути відео. У деяких ситуаціях, особливо при обороні, дуже може стане в нагоді гармата, що стріляє стрілами.

Вона будується трохи інакше, але принцип той же. Це досить ефективна зброя масового ураження, тому слід вивчити рецепти гармати, що дозволяють створити і такий її варіант. Крім того, потрібно мати на увазі, численні моди, серед яких будь-який бажаючий зможе знайти відповідний мод. Моди надають безліч нових можливостей в улюблену гру, і їх використання допоможе урізноманітнити ігровий процес.

Одним з таких модів, наприклад, є ortal Gun. Він додає в звичну гру такі незвичайні речі (з ortal 1 і 2), як портальна гармата, різноманітні турелі та інші. Звичайна турель з цього мода за замовчуванням буде агресивна до всіх, але цю агресивність можна змінювати в налаштуваннях.

З шансом один до десяти замість неї може з’явитися турель-віщунка. Існує й дефективна турель, яка нічого не бачить і не стріляє.

Також в моді з’являються такі сутності, як обважений вантажний куб (особливий блок, на який не діє фізика); обважений куб-компанії (якщо такий куб буде знаходиться в інвентарі, він здатний відновлювати по одному сердечку кожні п’ять секунд); куб заломлення пригніченості ( змінює напрямок променя лазера); радіо (програє пісню Stille Alive). Відвідуваність сайту один з найважливіших принципів успішності. Адже кожен відвідувач це потенційний клієнт.

Саме тому просування під трафік набирає все більшої популярності, причому трафік повинен бути цільовим, а вже за сам підбір цільових і доступних запитів відповідають фахівці-оптимізатори.

Як зробити в Minecraft гармату?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!